Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalás az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalás az, ha kapcsolaton kivül vagyok, és mással is lefekszem?

Figyelt kérdés

Kapcsolaton kivül, mert jelenleg nem járok azzal, akivel jelenleg a távolságból adódóan olykor pár napot együtt töltök. Mi régen jártunk, de megmaradt az intim és mély kapcsolat, de izgatnak a kihagyott ziccerek. Hülye vagyok, ha jön egy lehetőség, és kihagyom, vagy hallgassak a szivemre, mert ott van ő, és ő se teszi meg mással (ebbe ne menjünk bele, tudom hogy nem teszi meg)? Végülis egyszer élünk, és egyszer megbánom, egyszóval: vivódom...

F/33


2022. jan. 12. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, hogy mit éreztek egymás iránt...

Tovább akarsz-e vele lépni?

Hogyan gondolsz a kapcsolatotokra?

Ezeket csak te tudod eldönteni, mert ez így csak olyan, mint egy barátság extrákkal... :,D

2022. jan. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó ez igy, elvagyunk, hogy úgy mondjam. De sajnos bár napi szinten beszélünk, pár havonta tudunk találkozni többnyire a meló miatt. Ő távolságtartó másokkal, de nekem meg a rohadt kémia dolgozik. Kapcsolatban nem tenném meg, de igy vajon bűn-e úgymond?
2022. jan. 12. 20:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szexkapcsolatban voltam csak de a masik egy az egyben megcsalásnak minösitette volna, ha csak egyszer is lefekszem mással.

Aztan inkább átvitte normális kapcsolatba hogy még jobban el tudja a hűséget várni tolem

2022. jan. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

" pár havonta tudunk találkozni "


És te tényleg elhiszed, hogy nincs neki néha más? :D

2022. jan. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem megcsaló vagy hanem hülye.
2022. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%

előző jól mondja

a csaj fosókáját is kurjantják rendesen

ezen ne lelkizz, búzavirágom, toljad neki

2022. jan. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg tőle, hogy mi a terve veled?

Eltudna -e képzelni veled többet is, mint amiben vagytok?

Ha nem, akkor ne fogd fel megcsalásnak, mert több úgysem lesz belőle.


Viszont ahogy más is írta, én is voltam már szerető.

Nem vagyok fűvel-fával típus, nem is szeretnék összeszedni semmilyen nyavalyát, ezért nekem ebben a tartós szexkapcsolatban nem fért bele ez a bizonyos "megcsalás" dolog. Persze én is tartottam magam hozzá.

2022. jan. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!