Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Stabil házasságban, jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stabil házasságban, jól működő hétköznapokkal, sok közös programmal is a megcsalás a megoldás az erősen eltérő szexuális igények kiegyenlítésére?

Figyelt kérdés
2022. jan. 6. 06:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
37%

9.

Azért, mert általában nem akarja mind a két fél.

Engem kifejezetten az izgat, ha mások feleségével bújhatok ágyba.

Szal volt már jópár szeretői viszonyom férjes nőkkel, munkahelyen ha unatkozok, simán bejelölök Facen párat, aztán rájuk írok.

Ezek alapján pedig mondhatom, hogy rohadt sok olyan kapcsolat van, ahol a férj már nem olyan szexéhes, tipikus TV előtt punnyadó balphsz lett.

A nőnek meg még kellene.

Na most ebben hogyan is működne a nyitott kapcsolat?

Másrészt a férfiak elhanyagolják magukat, szerinted kinek kell egy pocakos, lerobbant negyvenes?

Nyilván a nő meg topformában van, mert el akarja magát adni.

2022. jan. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
6-os válaszadó szerintem jól fején találta a szöget. A szexuálpszichológusok is elmondják, hogy egyáltalán nem ritka dolog, hogy egy házaspár hónapokat, éveket éljen szex nélkül. Nyilván vannak akik próbálnak ez ellen tenni, vannak akik megoldják házon kívül, de ez eléggé ellentmond a filmek és reklámok által sugallt képnek, hogy csak ekörül forogna az élet.
2022. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Házasság: ffi magas libidó - nő magas libidó= sok és jó szex.


Eltérő libidó= sok sok szenvedés, nincs szex, ha van az is csak kényszerből.


El lehet válni, de számíts rá hogy 90% hogy megint egy alacsony libidójú partnert találsz. 40 felett én ezt tapasztalom futószalagon, már megbántam a válást is. Sose válj el ha csak a szex a probléma.

2022. jan. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!