Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek sejti a feleségem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sejti a feleségem, hogy szeretőm van?

Figyelt kérdés
Van egy szeretőm fél éve. A feleségem egy gyönyörű, okos nő, de a szenvedély köztünk már nincs meg, sokszor elhúzódik, én pedig nem bírtam már. Fix szeretőm van, heti 2-3x találkozunk 1-2 órára, valamint azóta az alkalmi felkínálkozókra sem mondok nemet, ilyen kalanom 4 volt azóta. A feleségem kerek 2 hónapja nagyon furcsa lett. Távolságtartóbb, de nem extrémen, viszont kérte, hogy legyünk külön kasszán, amit azzal magyaráz, hogy ő külön szeretne takarékosodni a lányunknak (3 éves), valamint szerinte nem igazságos amúgy sem a közös kassza, mivel ő többet keres, ami hozzáteszem, a kezdetektől így van, de sosem volt téma, most meg pökhendi lett ezzel kapcsolatosan. Amúgy sosem éltem ezzel vissza, semmi nagy kiadásom nincs, a rezsibe ugyanannyi megy az én pénzemből is, ő többet költ, amig nem zavart, hogy a közösből megy. Olyan mintha tartalékoskodna. Próbáltam leültetni már sokszor átbeszéni, de hátír, hogy ugyan, semmi baj, de nekem furcsa. Szerintetek sejt valamit? A szeretőm tuti nem mártott be, ő is férjezett, van mit vesztenie.
2021. szept. 8. 17:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
99%
Hát nem kizárt, hogy már a feleséged is kupakolja valaki.
2021. szept. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Vagy neki is lett egy szeretője. Talán össze tudtok hozni egy párcserét. Az nagyon romantikus lenne. ❤️
2021. szept. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Feleségnek is lehet szeretője?🤔 Erre nem gondoltál?
2021. szept. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem hinném, éjjel-nappal dolgozik a vállalkozásán, elég karrierista típus.
2021. szept. 8. 17:44
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy a függetlenedésre gyűjtöget.
2021. szept. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
98%
Hát ez azért nem zárja ki, simán meg tudja oldani, ha akarja. Én is arra tippelek, hogy van neki valaki, ezért is húzódik el tőled.
2021. szept. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Én tudtam. A párom nem tudta, hogy tudom. Ez volt a szerencsém, úgy behúztam a csőbe a háttérben, miközben minden nap mosolyogtam és tettem a dolgom... Öröm volt nézni. Nagyon nehéz volt nem azonnal elkezdeni üvölteni, amint tudomást szereztem róla. Nehéz volt az egész színjátékba belemenni, de megérte. Olyan szépen aláztam meg és tettem tönkre, hogy teljesen kàrpótolt azért, amit művelt. Ha egy férfi félredug, ostoba és gyanútlan. És hatalmas hibákat vét más téren
2021. szept. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
69%

Meg ne haragudj, de nem gyerekes dolog szeretőt tartani? Ha nem megy valami, nem lehet javítani...akkor nem egyszerűbb elválni?

Világ életemben azt gondoltam, hogy szeretőt tartani felnőttként kb. olyasmi lehet, mint amikor egy 16-17 éves kisfruska a pasija mellett még másra is rámaszik. Rendkívül gyerekes!

2021. szept. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
#8 A legtöbb ember gyáva szakítani / válni. Marad a szerető.
2021. szept. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is van valakije vagy amit 7-es írt.
2021. szept. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!