Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek ha megtudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha megtudnátok hogy egy számotokra fontos embert megcsalnak?

Figyelt kérdés
Elmondanátok neki vagy inkább várnátok hátha máshonnan megtudja. Amúgy családja van, 2 lánya (6 és 12) és a nő csalja a férfit.

2021. aug. 28. 21:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%
Én nem szólnék, pláne így hogy a nő csalja a hapsit.
2021. aug. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
42%

Aki nem mondaná meg, az csak védi a fajtáját, ennyire egyszerű.


Ha bűntényt látsz, azt ia köteles vagy jelenteni, nincs olyan, hogy semmi közöd hozzá. Akkor nincs közöd hozzá, ha nem láttál semmit. Így akaratod ellenére ugyan, de lett közöd hozzá. Én biztos, hogy soha többé nem beszélnék azzal, akiről megtudnám, hogy elmondhatta volna, de nem tette. Ennél már csak a megcsaló viselkedése az undorítóbb.

2021. aug. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
62%

"Aki nem mondaná meg, az csak védi a fajtáját, ennyire egyszerű."


Ja. Vagy anno megmondta. Mint pl én. Apámnak, hogy félre jár a felesége, aki miatt anno elhagyta anyámat. Na, azóta nem beszélünk. Ennek több mint 25 éve. Ők azóta is házasok. A nő azóta is félre jár és ahogy hallom, apám azóta is xar rá.

Vagy a közeli csaladtag, akinek a férje épp a kolléganőmmel próbálkozott. A nő nem hitt nekem. Azóta már három gyerek van a kettő helyett otthon, frusztrált anyukával, miközben apuka továbbra is más bugyikban keresgél.

8. voltam

2021. aug. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
45%

Én inkább ultimátumot adnék a nőnek: vagy ő mondja el záros határidőn belül, vagy én mondom el.

2 példát tudok ismerői/rokoni körből ahol megcsalás volt, mindkettőnél hallgattak akik tudtak róla és szólhattak volna, mindkettőnek rossz vége lett.

Az egyiknél a férfi csalta a feleségét (2 kisgyerekük volt), a baráti körükben mindenki tudott róla és falazott a férjnek. Amikor a feleség megtudta (a megcsalást és a falazást is), öngyilkosságot kísérelt meg, hónapokig kórházban volt, teljesen tönkrement az élete. A volt férj meg éli világát az x-edik szeretőjével.

A másiknál a nő csalta a férjét másfél éven át. Itt is volt aki tudott róla és falazott neki. Egyre rosszabb lett a házasságuk, a válás előtti utolsó év szörnyű volt. A nő persze előadta az ártatlan áldozatot: a férje miatt megy tönkre a házasságuk, egyre többet iszik a férj, stb, stb. Csak a válás után 1 évvel derült ki, hogy a nő a házasságuk utolsó másfél évében folyamatosan csalta a férjét, hazudozott mindenkinek. A férfi már talán kezd helyrerázódni, nagy nehezen. A nő meg jól pofára esett, mert a szeretőjével nem közölte, hogy válni akar. Biztos meglepetésnek szánta. Hát ő lepődött meg, mert a szeretőjének esze ágában se volt elvenni feleségül, sőt kiderült, hogy a nő mellett egyidejűleg több másik szeretője is volt, gyereke is született (a nő is szeretett volna gyereket) Ráadásul a szeretője még a szexuális dolgaikat is kibeszélte amikor egy ideig nem járt hozzá a nő (emiatt derült ki a megcsalás is)

2021. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot
2021. aug. 29. 20:30
 16/16 anonim ***** válasza:
71%
Biztos nem mondanám el, mert nem törődök más életével. Aki elmondaná az egy lelkiszegény akinek annyire üres az élete higy ilyenekke foglalkozik. Megvetem az ilyeneket.
2021. aug. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!