Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek ha megtudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha megtudnátok hogy egy számotokra fontos embert megcsalnak?

Figyelt kérdés
Elmondanátok neki vagy inkább várnátok hátha máshonnan megtudja. Amúgy családja van, 2 lánya (6 és 12) és a nő csalja a férfit.

2021. aug. 28. 21:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Na már megint ez a dilemma. Az igazsághoz joga van annak az embernek akit megcsalnak, ahogy te is tudni szeretnéd azt h megcsalnak nem? Vagy inkább élnék sok sok évig illuzioban h aztán egyszer csak elhagyjanak vagy rád akasszanak valami nyavaját?

Ha egyértelmű bizonyítékod van, ha nem is személyesen de névtelenül oszd meg az infot a féllel.

2021. aug. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Én elmondanám. Persze ez vissza is üthet, az emberi természet kiszámíthatatlan. De ha pl. engem csalna a feleségem és a legjobb barátom tudná akkor jólesne ha legalább ő elmondaná nekem.
2021. aug. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Ezt miből gondolod, van bizonyíték? Az nem az, hogy látták xy-al. Amúgy készülj fel, hogy te leszel a hibás a házasságuk megromlásáért, hiába semmi közöd hozzá.
2021. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Csak akkor ha bizonyíték is van.
2021. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
82%
Ha bizonyítékom lenne rá, akkor elmondanám.
2021. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Elmondanám, ha tudom bizonyítani, akkor azt is megmutatnám neki. Még annak is elmondanám, akivel nem vagyok kifejezetten jóban.


Elvárnám én is, hogy fordítva szóljon nekem akár egy random ismerősöm is, hogy ne vesztegessem az időm egy ilyen ember mellett.


Hogy a másik mit kezd vele, az az ő dolga, én nem fogok közreműködni a hallgatásommal, sosem tettem. Még a kollégám párjának is elmondtam egy névtelen levélben, hogy mik történnek az irodában. Biztos van olyan vak idióta, akinek a szemében te leszek a szemét, de nekem eddig mindig megköszönték, hogy szóltam.


Ha nem akarsz lebukni, ne kövesd el, én sem teszem. >:)

2021. aug. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%

Én nem avatkoznék bele.

Egyszer a Városligetben voltunk a haverokkal, a Közlekedési Múzeum mellett álló vagon presszóban söröztünk. Az ablakon keresztül láttam, hogy a szomszéd egy jó 20 évvel fiatalabb lánnyal smárol. Látta, hogy észrevettem. Elfordítottam a fejem. Soha nem szóltam róla se neki, se a feleségének. Jó haverok voltunk, de akkor sem avatkoztam bele.

Felelőtlenségnek tartom. És ha bánatában öngyilkos lesz?!

Nem látunk bele két ember intim életébe, problémáiba. Bízzuk a sorsra. Majd ők megoldják.

2021. aug. 29. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%
Semmit. Nem tudhatod pontosan mi van a háttérben.
2021. aug. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%

Nem szólnék senkinek. Akkor sem , a nagy többség ellenében, ha a férfi csalná a nőt.

Sajnos itt akkor 100 ból 90 válaszoló a megmondást javasolná. Most fordítva. Védik a fajtájukat.

2021. aug. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Inkább befognám, mert semmi közöm hozzá. Nem tudhatod hogy reagál a megcsalt fél, illetve az, aki megcsal.. valószínűleg simán letagadja, te meg a barátodat magad ellen fordítod!
2021. aug. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!