Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Anyaként mit tennél ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyaként mit tennél ha egy hosszú kapcsolatban megcsalnák a fiad?

Figyelt kérdés

Elég rosszul érzem magam. 6 éve voltunk együtt, én mindig törekedtem rá, hogy jó legyen a kapcsolat, de mégis úgy éreztem sosem fogadott anyós, após el. Ha én nem mondom, a párom kb rájuk se nyitja az ajtót. Mindig kitettem magamért, állandóan anyosek kedvebe akartam járni úgy hogy ők ezt nem viszonoztak. Pl hétvégente sütiket küldtem, ebédet, vagy mondtam nézzük meg őket. De mikor páromnak szüksége lett volna rájuk sehol nem voltak. Volt életveszélyes állapotban, én cincaltam buszon a sürgősségire, mert apos inkább horgászni ment kocsival. Párom elfelejtette a húga szülinapjat, én egyből rogtonoztem. Rengeteg drága cuccot vittünk, hogy nekik jobb legyen. Párommal nagyon rossz lett a kapcsolatunk. Kevés szex, beszologatott, hogy nem jó velem a szex. Ezért tavasszal egyszer megcsaltam. Teljesen kicsinalt így bosszúból elmondtam neki. Tudom nem volt szép dolog, de én most nem mentegetozok.


Anyosek 7 év után az egész család törölt a Facebookrol és minimum úgy vélekednek rólam, mintha embert öltem volna. Elmondtak az egész városnak... És anyós arra buzdít mindenkit, hogy meg kéne engem tépni. Az egész család kopokod rám, meg hogy a párom egy igazi idióta... És hogy egy egyszeri alkalomra sincs mentség. Párom megbocsajtott, mert pontosan tudja miért tettem. Most itt nem részletezem, de anyosek kitagadtak a családból. Anyumek nem szóltak miatta, persze nem tetszett nekik, de nem koptek le mint egy gyilkost. Anyósom meg anyumekat is szidja, hogy nem hiszi el mekkora egy r. vagyok és hogy nem így neveltek mégis ez lett belőlem. És ezért a szüleimet sem akarja többet látni. Mert a szüleim nem problemaztak ennyit ezen...


2021. aug. 19. 20:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%

Ez 2 ember magánügye. Anyósnak semmi köze hozzá. Amúgy jobban tennéd, ha nem nyalnád a seggüket, a párod dolga, hogy mennyire tartja velük a kapcsolatot, neked meg nem kell pattogni miattuk, pláne ha nem is viszonozzák.

Én örülnék ha kitagadna anyós, annyit se kéne találkozni amennyit eddig, ami nem sok😂 Nem vagyok egy szociálisan aktív típus.

2021. aug. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én max apa lehetnék, de én nem szólnék bele egyáltalán, ha fiam, ha lányom van. Ez az ő döntése. Gonosz pillantásokat se küldenék meg semmi. Ugyanolyan normális lennék vele mint előtte. Bíznék a gyerekem döntésében. Ha úgy érzi vele akar még lenni, akkor legyen vele.
2021. aug. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kihívnám a nőt egy kick-box meccsre, mint nő nő ellen:).
2021. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Tudom, felszínes vagyok, lehet pontozni: nekem az értékrendembe nem fér bele a megcsalás, mindegy, hogy "csak egyszer" meg "megérdemelte". Akármennyire hibás volt a gyerekem, én nem fogok utána jópofizni azzal, aki megcsalta a gyerekem, szívem szerint is látnám... ha lenne gyerek, akkor az ilyen ballagás, diplomaosztó stb. ünnepségekre elmennék, nem balhéznék, de nem közösködnék meg vigyorognék, mert hányok a megcsalástól, pláne attól, ha a gyerekemet csalta meg vki. Ha van párkapcsolati probléma, kultúrember módjára is el lehet intézni. És igen, ha tetszik, ha nem, r...cnak fogom gondolni.


Mondjuk hozzátenném, hogy sosem lennék olyan, mint a kérdésben leírt anyós, hogy amíg nincs gond, addig le se szarom a gyerekemet, meg nem viszem be a kórházba, ha beteg, mert horgászni fontosabb... meg nem hergelek senkit sem a nő megtépésére, mert nem a szotyolaköpködőből szalasztottak.

2021. aug. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!