Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Anyaként mit tennél ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyaként mit tennél ha egy hosszú kapcsolatban megcsalnák a fiad?

Figyelt kérdés

Elég rosszul érzem magam. 6 éve voltunk együtt, én mindig törekedtem rá, hogy jó legyen a kapcsolat, de mégis úgy éreztem sosem fogadott anyós, após el. Ha én nem mondom, a párom kb rájuk se nyitja az ajtót. Mindig kitettem magamért, állandóan anyosek kedvebe akartam járni úgy hogy ők ezt nem viszonoztak. Pl hétvégente sütiket küldtem, ebédet, vagy mondtam nézzük meg őket. De mikor páromnak szüksége lett volna rájuk sehol nem voltak. Volt életveszélyes állapotban, én cincaltam buszon a sürgősségire, mert apos inkább horgászni ment kocsival. Párom elfelejtette a húga szülinapjat, én egyből rogtonoztem. Rengeteg drága cuccot vittünk, hogy nekik jobb legyen. Párommal nagyon rossz lett a kapcsolatunk. Kevés szex, beszologatott, hogy nem jó velem a szex. Ezért tavasszal egyszer megcsaltam. Teljesen kicsinalt így bosszúból elmondtam neki. Tudom nem volt szép dolog, de én most nem mentegetozok.


Anyosek 7 év után az egész család törölt a Facebookrol és minimum úgy vélekednek rólam, mintha embert öltem volna. Elmondtak az egész városnak... És anyós arra buzdít mindenkit, hogy meg kéne engem tépni. Az egész család kopokod rám, meg hogy a párom egy igazi idióta... És hogy egy egyszeri alkalomra sincs mentség. Párom megbocsajtott, mert pontosan tudja miért tettem. Most itt nem részletezem, de anyosek kitagadtak a családból. Anyumek nem szóltak miatta, persze nem tetszett nekik, de nem koptek le mint egy gyilkost. Anyósom meg anyumekat is szidja, hogy nem hiszi el mekkora egy r. vagyok és hogy nem így neveltek mégis ez lett belőlem. És ezért a szüleimet sem akarja többet látni. Mert a szüleim nem problemaztak ennyit ezen...


2021. aug. 19. 20:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Én nem tennék semmit, az ő dolguk.
2021. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Semmi közöm a gyerekem magán és szerelmi életéhez.
2021. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Kár volt elmondanod.


Amúgy a fiamék dolga lenne, de nyilván a gyerekem mellett állnék.


Puszi: egy fiúsanya

2021. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel anyósod!!? Rúgd ki a herét, és kezdj új életet! Nagyon nem vele van a probléma, hanem a párkapcsolatoddal. Nyilván hibát követtél el, de a legnagyobb baj, hogy nem látod be, hogy egy szar kapcsolatban vegetálsz.

Anyaként.. Ha a fiú anyja lennék én is lobbiznék ellened, és ha a saját anyád lennék is azt mondanám, hogy vége van, engedd el.

2021. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ő dolguk lenne. De ha ilyen rossz volt a kapcsolat, akkor hagyni kell az egészet. Megfelelési kényszered van, jobban nyalod az anyósék seggét, mint a párodét. Valószínűleg ezért romlott meg akapcsolat. A párodra kellett volna hagyni a dolgokat, nem beleszólni a családja életébe. Ha nem vagy szimpi nekik, akkor ez van, ne akarj jóban lenni velük. Már most ezer% hogy késő, ez sose fog helyrejönni.
2021. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

te anyósoddal foglalkozz, hanem a saját életeddel.

én a helyedben szakítanék a pasival, ha megcsaltad, nyilván nem szereted már.

és így legalább megszabadulsz az egész családjától.

2021. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
te NE anyósoddal foglalkozz
2021. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ohh dobd már ki a szerencsétlent!Kell neked a perputtya?Nyilván nem.De egy ilyen sem kéne akit a párodnak nevezel.Jobban jársz ha elfelejted ezeket.
2021. aug. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Engem érdekelne hogy egyáltalán honnan a francból tudja ezt anyós? Csak nem elmondta neki a kisfia? Csak mert én ilyeneket tuti nem kötnék a családom orrára, jó a kapcsolatom velük, de nem rájuk tartozik, és nem kell, hogy utána ők ítélkezzenek a párom fölött esetleg, mint ugye ebben az esetben is.

Na szóval ha a palid vilagosította fel a kedves mamát, akkor dobd ki a picsába, és keress helyette egy felnőttet.

33N

2021. aug. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én se bírnám azt a srácot, aki megcsalja a lányomat.. Abszolút megbocsáthatatlan nekem, de a gyerekem miatt(amíg nem kérdezik) megtartanám a véleményem, csak csendben küldeném a gonosz pillantásokat, illetve mondanám magamban, hogy de kis ostoba fiúcska és kevesebbet bájcsevegnék. Ha viszont ilyen is, hogy elvárja, hogy holmikért meg mosolygásért cserébe bármit tehet, nekem puncsolnom kell neki.. akkor aztán kiverném a balhét. Nem is értem ezt hogy képzeled, hogy jön az egész szituhoz, hogy te mit adtál nekik.. Azt hiszed megvetted a szeretetüket vagy mi? Vagy ha 5,5 évig jóban voltatok, akkor már bármit tehetsz? Emberek, lehet véleményük rólad, túltolták rendesen, és a párod biztos sunyít, és csak a te szennyesed teregeti ki, gondolom nem tudják, hogy szidott téged.. de akkor is lehet véleményük.


Egyébként nem tudom mi történt köztetek, de az nagyon becsülendő, hogy szólt a párod, hogy nem jó veled a szex, de meg berágtál és lefeküdtél mással.. Meg kellett volna beszélni, hogyan legyen jó, szerintem a párod nem követett el hibát, mert elmondta, hogy neki nem jó valami.


Ja és igen, ha megcsaltad, nem szereted, mindkettőtöknek(neked is), jobb, ha szakítotok. Nekem is mondta már egy srác, hogy rossz vagyok az ágyban, ő sggből pncbat akart kicsikarni ezzel, szakítottam is vele.. Szóval vannak ilyen kretének. A szexet muszáj megbeszélni. Akkor is megkaptam, hogy rossz vagyok, mikor egyik exszel csak feküdtem, annyira nem élveztem, de azért szerettem, és gondoltam hagyom, hadd dugjon meg, hogy legalább neki jó legyen, de nem színészkedtem hozzá különösebben. Be is szólt, hogy egy darab fa vagyok:D Jót vitáztunk rajta, és berágtunk mindketten, de nem csaltuk meg egymást..


Egyébként a párodnak kellene megmondani az anyjának, hogy állítsa le magát. Nem teszi, vagy nem rendesen, ezért van ez. Ebből is látszik, hogy szakítanotok kellene.

2021. aug. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!