Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házas emberek! Volt olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas emberek! Volt olyan, hogy hosszú kapcsolat alatt fellángoktatok, vagy esetleg bele is szerettetek valakibe?

Figyelt kérdés
Mindemellett hűségesek maradtatok. Hogy felejtettétek el azt akibe bele szerettetek? Elmondtátok neki, hogy mit éreztek iránta?
2019. nov. 6. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Ha ilyet éreztem volna bármikor is nem maradtam volna együtt a férjemmel. Ha egy kapcsolatban nincsenek meg azok az erős érzelmek amik kizárják, hogy beleszeress másba akkor nem sok értelme van. Kihült, el lett hanyagolva, nem dolgoztatok rajta, nem törődtetek egymással. Ez pedig annyira sokat elmond egy kapcsolat működőképességéről.
2019. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Igen. Alap.
2019. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Fellángolás, kölcsönös vonzalom volt, a szerelem nem, mert tettem ellene.

Attól, hogy házas vagy, nem leszel aszexuális. Lesz, aki tetszik, megkívánod, észreveszed, hogy te is bejössz neki, és megvan az a bizonyos kémia. Ennek semmi köze a szerelemhez, ahoz több együtt töltött idő kell. A megoldás is ez: kerülni kell egy kis ideig, és el fog múlni. Ez után már akár haveri viszony is lehet, mert tudatosul, hogy nem szabad, a fellángolás meg kihűlt. Nem kell táplálni a tüzet, és kialszik. Erre is igaz.


Az elég naiv, aki azt hiszi, hogy jó házasságban ilyen sose fordul elő. Aki meg ennyiért rohan válni, az buta is.

Egy ilyen vágyakozás jó esetben a házasságra sincs hatással, és nem akkor jön, mikor lejtmenetben vagytok. Sőt, sokszor pont azért figyel fel rád valaki, mert boldog vagy és ez sugárzik.


Nyugodtan le lehet pontozni. De a hűség pont azt jelenti, hogy jön egy ilyen kísértés, te pedig legyőzöd és kitartasz a párod mellett. Az nem hűség, hogy nincs rá alkalom, és az sem, ha az első fellángolás után futsz válni, hogy nyugodtan kezdhess ki az újjal.

2019. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen és ez teljesen normális érzés. Próbáltam elkerülni az illetőt és a felgyülemlett plussz energiát a házasságoma feccöltem.
2019. nov. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
persze hogy volt, még most sem tudom kiverni a fejemből azt a nőt, pedig két év eltelt. ő is házas, én is. hűséges maradtam a feleségemhez, pedig csak a kezem kellett volna kinyújtanom érte. elmondtuk egymásnak, igen.
2019. nov. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!