Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kavar a hátam mögött?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hugohamm01 kérdése:

Kavar a hátam mögött?

Figyelt kérdés

A barátommal egy ideje rossz a kapcsolatom. Pár héttel ezelőtt derült ki, hogy egy másik csajjal levelezget, aki elmondása alapján egy gyakorlati helyen találkozott amikor injekciót adott be neki vagy mi, és azért írt neki, hogy melyik covid elleni vakcinát vegye fel.


Utóbbi pár napban jutott eszembe,hogy ahhoz képest hogy a páciense volt elég sokat beszélgettek, amire anno nem figyeltem fel. Tegnap már szakított velem, de mégis folytatni akarta, szóval most együtt vagyunk de gondolkodási periódusban vasárnapig.


Az a baja velem, hogy nem kap megfelelő figyelmet..stb.



A kérdésem az lenne,hogy szerintetek kavar a hátam mögött?


A barátom nem magyar, és angolul kommunikálunk a szóban forgó nővel egy nemzetből való.


Remélem érthető volt a kérdésem, ha zavaros bocsánat



2021. aug. 11. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem értem.

Elmegy oltásra, és egyből Facebookot számot cseréltek?

Szakított veled, nem igazán akar már veled lenni.

Közben lehet a másik nő elutasította, ezért mégis maradna veled...azt hiszem, ideje lenne elengedned.

2021. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Hat ha szakított veled akkor biztos volt valami a másik csajjal😕

Ne pazarold az idődet ilyen fiúkra!

Lehet pár nap múlva megint ki talaja hogy szakitsatok

2021. aug. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ennek annyi. Nem baj, ha nem maradsz ilyen pasival.
2021. aug. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Téged se az eszedèrt lopnak el
2021. aug. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszait. Most vasárnapig van gondolkodási idő mindkettőnknek.


Valamilyen szinten megnyugtató,hogy nemcsak én gondolom, hogy volt/van valami:/

2021. aug. 11. 20:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű rossz jel, hogy gondolkodási idő van.
2021. aug. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha együtt vagytok, mire a gondolkodási idő. Ha gondolkodási idő van, miért vagytok együtt?


Ha "nem kaptál elég figyelmet" és ez a bajod, akkor miért maradsz vele? Ez után sem fogsz kapni. Nem is értem......


Eredmény: keresd másik palit magadnak, ez kuka. Ne hagyd, hogy szórakozzon veled.

2021. aug. 12. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!