Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyik haverom agyát is húzza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik haverom agyát is húzza a csaj a hátam mögött, miért ilyen sunyi?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel eléggé közel kerültünk egymáshoz az elmúlt hónapokban, ám kiderült, hogy az egyik haverommal kavar. Hagyjuk, hogy hogy jöttem rá, de sajnos egyértelmű. Azt nem értem, hogy miért kell ilyen kerülőúton sunyiskodniuk. Egyértelmű, hogy semmi szükségem egy ilyen lányra, nekiálltam leépíteni, ő persze "nem érti", hogy miért. Viszont továbbra is piszkálja a csőrömet, hogy mi okból is csinál valaki ilyet. Ennyire nincs tekintettel a másikra? Ha valakinek volt hasonló tapasztalata, vagy van frappáns ötlete, hogyan lehetne kivédeni az ilyesmiket, kíváncsian várom. 22/f

#csaj #mással kavar
2015. máj. 23. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal előbb elfelejted az egész lényét, hogyha konkrétan elmondod neki, hogy tudod amit tudsz és rákérdezel, hogy miért jó ez neki! Ne facebookon, meg írásban, hanem szemtől szembe.

Elmondhatod azt is, hogy nincs olyan nőre szükséged, aki egyszerre több vasat tart a tűzben, tisztességes nőre és komoly kapcsolatra vágysz, pont.

Így ő is megérti, te pedig választ kapsz a kérdéseidre. Nem mellesleg hátha ráébred a csaj, hogy valamit nem jól csinál...

2015. máj. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt baratom sehogy. Naluk van az osszes punci, es ez sokaig igy marad meg.
2015. máj. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy bármire is ráébred, túl sok érzelem (mások iránt) nem szorult belé, nekem meg semmi kedvem hülyét csinálni magamból. Inkább lezárom így, ő meg folytassa csak nyugodtan ezt az életvitelt.
2015. máj. 23. 15:04
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Mert nő.
2015. máj. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne legyenek haverjaid
2015. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
téged is húzott vagy csak barátként tekintett rád, te meg azt hitted több?
2015. máj. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Határozottan nem barátként. Így utólag már azt mondom, hogy sajnos. Szerinted akkor kérdezgetném, hogy miért csinálta ezt? -.-"
2015. máj. 27. 01:19
 8/9 anonim ***** válasza:
igen, mert vannak olyanok, akik többet látnak bele a helyzetekbe, mint ami. nem részletezted a dolgokat és a közel kerülésnek sokféle módja van
2015. máj. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan összejártunk, és nem esti mesét nézni. Így már megfelel? Vagy esetleg egyéb részleteket is szeretnél? Megértem, ha talál magának egy komolyabb faszit és tisztességesen megmondja, hogy oké, akkor ennyi volt, elfogadom. De az ilyen sunyiságokat nem bírom, főleg úgy, hogy pont egy olyan sráccal kavargat, akivel eléggé jóban vagyok. Szóval kérlek ne próbálj meg hülyének nézni, vagy rám kenni azt, hogy többet képzelek bele, inkább arra válaszolj, hogy miért csinálnak ilyet azok, akiknek te az égvilágon semmi rosszat nem tettél, ráadásul még kedvel(ted) is őket? Arról nem is beszélve, hogy a csaj elég szép hazugságspirálba került már, csakhogy én már nagy ívből teszek az egészre.
2015. máj. 31. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!