Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha tudom egy...

Mit csináljak ha tudom egy kedves ismerős akit barátomnak hittem, a hátam mögött kavar?

Figyelt kérdés
Már négy éve együtt élünk a párommal amikor úgy alakult hogy elválnak útjaink! Bár a szerelem meg maradt nem is az volt a baj, hogy nem szerettük egymást hanem más ok miatt! A lényeg hogy albérlő akitől béreljük a lakást "ő barát" elköszöntem tőle és mondtam neki hogy már nem találkozzunk! Válasza: nemtér magához, meg hogy ha kell segítség akkor szóljak! És szurkol nekünk! Szót szót követet, a lényeg az hogy próbál beszélni a párommal és hogy közvetítő lesz közöttünk! És itt jön a csavar a párommal is beszélt vele és ő neki viszont azt mondta jobb ha vége meg hogy próbáljon újból randizni, meg amiben tud az segít neki és felejtsen el engem! Hogy tudtam meg mindezt hát olyas mit tettem amire nem vagyok büszke, de most nem ez lényeg, a másik dolog hogy azt hazudta nekem hogy nem beszélt még párommal pedig ez sem volt igaz aznap beszélt csak reggel! Nagyon dühös vagyok egyszerűen forr a vérrem, de nem hívhatom fel hogy miért biztatja a páromat hogy felejtsen el és randizzon újból, mikor nekem teljesen mást mond! Legszívesebben megfojtanám! Próbáltam figyelmeztetni a páromat hogy ne hallgasson rá mert egy kétszínű dög! Azt csináltam hogy kimásoltam a chat oldalról hogy mit mondott a kedves barát! Nem tudom hogy veszi az adást, de neki sem mondhatom el amit tudok mert azt hiszi hogy leskelődöm utána! Csak egyszerűen féltem mert még nagyon sebezhető! És nem akarom hogy egy ilyen két színű dög befolyásolja! Olyan tehetetlen vagyok nem tudom mit csináljak!De egyszerűen megörülök hogy nem tudok többet tenni érte innen a távolból!Szeretem még a párom, de mind kettőnknek idő kell, de nem akarom hogy ez a dög továbbra is befolyásolja, mert még kitudja mit hoz még a jövő számunkra!

2014. okt. 1. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a csudába, és lépj tovább. Az a kapcsolat, ahol szétköltöznek a felek, halott.
2014. okt. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első jól beszél. Egy szerelem nem tűr halogatást, meg gatyázást. Az együttélést akar. Keress mást, akit igazán szeretsz.
2014. okt. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!