Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam eletem szerelmenek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam eletem szerelmenek, hogy elvesztettem a szuzessegem massal es lehet hogy terhes lettem, vagy tartsam titokban? 21/L

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem őt soha nem voltam még szerelmes, soha senki nem erintette meg a szivem rajta kivul.

Tudom hogy erez irantam ő is valamity viszont azt is tudom hogy az sokkal erosebb amit en erzek.

Nagyon sok fajdalmat okozott nekem. Nem vagyunk egyutt. Semmi nincs koztunk.


Mi szegeny csalad vagyunk, kilatastalannak tartok mindent nem tudom hogyan szabaduljak meg innen.

Banatomban kiutnak tartottam egy fiut, etterme van, talalkoztam vele. A talalkozon elmondta hogy ő nem akar tolem kapcsolatot meg senkitol. Osszevesztunk haza mentem. Aztan eltelt egy kis ido, irt nekem hogy talalkozzunk de csak szex. Nem tudtam mit tegyek, ugy voltam vele hatha megszeret, hatha megment engem...tudom gonoszsag de ez volt bennem. Talalkoztam vele. Gumi nelkul szexeltunk. Borzalmas volt az egesz. Azota sem keres.

Elvesztettem a szuzessegem egy idegen emberrel akit ketszer lattam.

Ha lesz koztunk valami, elmondjam ezt annak a finak akit szeretek?

Ugy tudja szuz vagyok, mivel az is voltam....egeszen a multhetig.

Megerto amugy, de ezt nem fogja megerteni, es szegyellem is magam.


2021. aug. 9. 13:14
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
72%
A gyereket elveteted, a szűzességről kussolsz. Egyik sem fog kiderülni, ha okos vagy.
2021. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
35%
Hú de sok okos van itt. Írta hogy roma. Gondolom hagyomány tisztelők. Ők azok akik szűzen mennek férjhez. Sajnos hozott egy rossz döntést hogy lefeküdt mással, minden védekezés nélkül. Én a helyedben elmondanám mikor találkoztok hogy mi történt. Mert egy dolog hogy nem kellesz annak akivel volt szex, de attól ő még felvághat azzal hogy te megvoltál neki. Akkor leszel csak igazán bajban hogy hazudtál.
2021. aug. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

22-es, itt szó sem volt arról, hogy a két férfi tud egymásról.

Kérdező, ha ennyire ragaszkodsz egy férfihoz, aki nem viszonozza az érzéseidet, azzal hosszú távon ártasz magadnak, hiszen ábrándokat kergetsz, ahelyett, hogy megismerkednél valakivel, akinek te lehetnél az élete szerelme. A szegénységből nem egy párkapcsolat fog kihúzni. Vigyázz nagyon magadra, a hozzád hasonló, nehéz sorsú és szeretetéhes lányok között halásznak a stricik is, hogy aztán szerelmet színlelve, jólétet ígérve prostitúcióra vegyék rá őket.

A helyedben megpróbálnék a saját lábamra állni. Munkát vállalni, és önerőből kitörni a szegénységből. Nem lehetetlen, hidd el.

2021. aug. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
79%

20

Nem mintha nem sütne már innen is, hogy érzelmileg labilis, gyerekeszű, majd pont kell még neki egy terhesség mege gy gyerek. :D

2021. aug. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
11%
24-es, ilyen hozzáállással minek írsz ide? Nem segíteni próbálsz, hanem jószándék nélkül, érzéketlenül leszólod a kérdezőt. Ez neked valamilyen perverz lelki örömet nyújt?
2021. aug. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
68%

Hat igen aki eretlen az elbssza a gyerek eletet aki erett az ossze kapja magat ha kiderul h uton van .

Ha egyutt maradsz barmelyik gyokerrel a 2 kozul akkor elbszod a gyereked eletet

2021. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
Ha hazudsz neki, ugy be fog perelni...
2021. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
Marmint ha megtartod a gyereket
2021. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!