Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » (ex) szeretőmtől kaphattuk el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(ex) szeretőmtől kaphattuk el a nemibetegséget?

Figyelt kérdés
Hétfőn együtt voltunk gumi nélkül (ez volt a 3.alkalom, hogy nem használtunk gumit, előző 2 alkalom előző héten volt) Másnap lefeküdtem a férjemmel, eltelt 1 nap, azóta gombás tünetei vannak. Nem kell az ív, szeretővel szakítottam, és a kitálaláson gondolkodom.
2021. aug. 6. 17:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
23%
#9 a víz más, nyilván az behatol mindenhova. De már ne is haragudj lehet hogy te úgy ülsz rá a wcre hogy a p***dat odadörgölöd az ulokehez de más nem így szokta. Akinek csak a feneke, combja hátsó részé ér oda mond már meg hogy kapja el? Odasetal a baktérium? Ha már te velem ellentétben nyilván nőgyógyász vagy biztosan el tudod magyarázni.
2021. aug. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Simán el lehet kapni gombát anélkül, hogy az ember ide-oda dörgölnè…

És a gomba nem is nemibetegség…

Tizenéves koromban olyan gombás fertőzéseim voltak, hogy az valami kriminális. Pedig semmilyen szinten nem volt közöm pasikhoz akkor még.

Arról nem is beszélve, hogy attól, hogy pl viszket, még nem feltétlen gomba, csak megváltozott hüvelyflóra, ami aztán helyreáll.

2021. aug. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
86%
Normális vagy? Milyen nemi betegség? Nekem attól lett gombám, hogy annyi eszem volt, hogy kimostam magam alul kicsit jobban a szokásosnál és folyékony szappant is használtam a hüvelybemenetnél. Olyan gombás fertőzésem lett a felborult hüvelyflóra egyensúly miatt, hogy azt hittem, beleőrülök a viszketésbe. Köze nem volt ahhoz, hogy kivel dugok.
2021. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%

11-es attól még, hogy nem dörgölöd oda magad az ülőkéhez, felcseppennek a baktériumok a wc-ből simán, de kérdezz meg egy nőgyógyászt, a combról is elkaphatod... Aki 1-szer már keresztül ment ezen az soha nem fog idegen WC-re ráülni, de ugye minél magasabbról guggolsz a WC fölé, annál nagyobb az esély a felcseppenésnek, ezért előtte wc papírt kell dobni a kagylóba.

A másik meg, hogy attól is simán elkaphatsz gombát, amit egy fentebbi válaszoló írt, hogy nem megfelelő tisztálkodószert használsz, vagy nekem pl a Nivea aloe verás intim lemosó is azt okozta, mert szarrá volt illatosítva...Kérdező ezt is mondhatnád, hogy új intim lemosót próbáltál, amitől gombád lett.

2021. aug. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
15%

#14 a felborult huvelyflorat ne keverjük már ide, az más.


Felcseppenni nem fog pisilés közben. Illetve te nem tudom hogy tudsz így pisilni de nekem biztos nem cseppen fel. Ha beletolsz egy nagy karot akkor elhiszem. :D

A nőgyógyász meg kirohog ha ilyet mondasz hogy a combodrol kaptad el.

2021. aug. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
70%

2. tévhit: A hüvelygomba nemi betegség

Nem egy párkapcsolatot tett már tönkre ez a téves feltételezés! A történet szinte mindig ugyanaz: a nőnek hüvelygombája lesz, és míg ő a pasiját gyanúsítja, hogy biztosan az „hozta haza” a kórt egy másik nőtől, addig a férfi meg éppen hogy a nőt vádolja hűtlenséggel. Holott a hüvelygombát nem lehet csak úgy „elkapni”, hiszen a Candida eleve jelen van a hüvelyflórában, legfeljebb nem okoz semmi panaszt, amíg valami miatt szaporodásnak nem indul. A gomba túlszaporodását számos tényező kiválthatja: a túlzott stressz ugyanúgy, mint a fogamzásgátlók szedése vagy a szoros, rosszul szellőző alsónemű. Vagyis a hüvelygomba egyáltalán nem nemi betegség!


[link]

2021. aug. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
79%

Hát... Igen, gombát sok helyen el lehet kapni, de... mondom az én példámat. Amíg a férjemmel éltem együtt visszatérő hüvelygombám volt, először termálvízre gyanakodtam, majd wc-re stb. 8-10 éven keresztül volt, mindig kaptam rá gyógyszert és volt férjemet is kezelték, ideig-óráig jó volt minden.

Aztán kiderült szeretője van, elváltunk, válás után már elmondták ismerősök, hogy nem ez volt az első eset stb.

Ez két éve volt, azóta nincs gombám, pedig párommal egy éve vagyunk együtt, gumi nélkül szexelünk.

Hát....Nem mondom, hogy tuti ő hozta haza a szeretőitől, de más szokásomon nem változtattam, ugyanúgy szedek fogamzásgátlót, ugyanolyan alsóneműt hordok, járok fürdőbe. Szóval azért a Blikk életmód rovat nem a legmegbízhatótt forrás szerintem :)

2021. aug. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
17-es, ha a Blikk nem ír hülyeséget, akkor el lehet fogadni. Senki nem mondta, hogy nem lehet elkapni szexuális közösüléssel, főleg ha valami miatt nem nedvesedik eléggé a nő, pl. mert kevésbé kívánja a férjét és kidörzsölődik szex közben, attól is simán elszaporodhatnak a gombák és nyilván át is lehet adni, ha már túlzott szaporodásnak indul valami. De ötezer egyéb oka lehet annak, hogy az amúgy is jelenlévő gombák szaporodásnak induljanak, semmiféle szexuális aktus nem szükséges hozzá.
2021. aug. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Holott a hüvelygombát nem lehet csak úgy „elkapni”,


Erre a mondatra reagáltam, bocsi. És leírtam, hogy nem tudom biztosra, hogy ő hozta-e haza, de tény, hogy lassan 2,5 éve nincs hüvelygombám. És elég nedves voltam, és kívántam a férjemet, na ezért is tudott hülyére venni, mert én még 14 év után is szerettem, szerelemmel. De hagyjuk is. Lényeg, hogy a fenti mondatra reagáltam ezzel, és odaírtam azt is, hogy ez az én véleményem.

2021. aug. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Hormonális ok is lehet, vagy antibiotikum kúra, legyengült szervezet, stressz miatt, stb. Ezer oka lehet.
2022. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!