Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj azzal, ha a 3. randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj azzal, ha a 3. randi elött drog és nemibetegség teszteket kérek egy nőtől?

Figyelt kérdés
Pedig mondtam neki,nehogy a pénz nem gond, azt kifizetem én.
2019. szept. 27. 15:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%
Talán, ha nem ismerkednél k..rvával, hanem egy tisztességes nővel, akkor nem kéne ilyen b..romságokon agyalnod.
2019. szept. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

Hat, pl. ha 3* mar randiztunk,( plusz nyilvan elotte beszeltunk mar parszor) gondolom ismerhetnel annyira, hogy nem drogozok es nem vagyok a varos r.banca.


Ha a teszteket kered, akkor ott van a hatterben a feltetelezes ezekrol.


Gondolom, azt nm kell magyarazni, ez miert serto.

2019. szept. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
18%
Semmi baj nincs vele.
2019. szept. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

"Ha a teszteket kered, akkor ott van a hatterben a feltetelezes ezekrol"


Nem feltétlen. Hiszen nem tudhatod, hogy az előző partnered kivel volt, illetve annak a partnerei kivel voltak.


A drogteszt viszont durva.


Remélem, te ezeket előre prezentalod frissen elvégezte.

2019. szept. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

4.

En ugy gondolom, ha pl nemi betegsegem lenne, tudnek rola es szolnek.

( pl uszodaban neha osszeszedek gombat- az aktualis parom vagy akivel ismerkedek es mar lassan szexre kerulne sor alap, hogy szolok, h bocsi, kezeles alatt allok, nincs szex X ideig.


ha meg komolyabb baj lene, HepaC, Aids, alap, h ismerkedeskor kozli az ember).



Ha valaki ugy nyit, hogy "hozzal tesztet, aztan, ha minden ok, lehet 3-4-5. randi is.."...az bizony prekoncepciokbol jon.


Amugy, ha ugy jon a randira, h lobogtatja a sajat, friss eredmenyeit es kulturaltan kozli, h szeretne, ha tesztelnek, hat, usse kavics.

2019. szept. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%

Sértene, hisz mindenkihez hű voltam eddig, ahhoz is, aki megcsalt és betegséget hozott rám.

Értelemszerűen kikúráltattam magam, hisz járok nőgyógyászhoz.


Nem drogozom.

2019. szept. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
És ha van mondjuk egy sima ajakherpesz?
2019. szept. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Az miért baj ha a 3.randi előtt jövedelem igazolást, péniszméretet és az autója márkáját,évjáratát,felszerelését kérem egy férfitól?
2019. szept. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%

"En ugy gondolom, ha pl nemi betegsegem lenne, tudnek rola es szolnek."


Ezt csak így itt hagyom neked: A HIV vírus tünetmentes lappangási időszaka akár 3-8 év is lehet.

2019. szept. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%

na igen a mai világban sajnos nagyon sok az ilyen ember... hallottam már olyanról is hogy az egyik fél nem mondta el hogy az... meg vannak olyanok is akik elég komoly party drog függök... bár azokon látszanak...

de annyit hozzá teszek ha csak nem komoly a dolog mindkét fél részéről akkor úgy gondolom még lehet kérni de előtte neked kell minden szó nélkül le adnod a sajátodat ha már mást akarsz számon kérni ezzel is azt mondod/bizonyítod hogy te tiszta vagy

2019. szept. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!