Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj azzal, ha a 3. randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj azzal, ha a 3. randi elött drog és nemibetegség teszteket kérek egy nőtől?

Figyelt kérdés
Pedig mondtam neki,nehogy a pénz nem gond, azt kifizetem én.
2019. szept. 27. 15:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
61%

Ha nő teszi fel ugyanezt a kérdést pasiról, akkor egész más válaszok születnek.


A drogtesztnek nincs értelme. A másik meg sztem rendben van.

2019. szept. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Diazepam ***** válasza:
77%
Kérdező, te minden egyes aktus után szűrésre mész? Mert ugyebár hiába szexelsz ugyanazzal a személlyel, egyik héten még lehet hogy egészséges, másikon meg már fertőzött, mert mondjuk hétvégén félrekefélt.
2019. szept. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
78%

"az bizony prekoncepciokbol jon."


Inkább, mint összeszedni valamit.

Te is jobban jársz, ha ő is megcsináltatja. Főleg, hogy néhány nemi betegség gyakran tünetmentes, főleg férfiaknál.

2019. szept. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.Gondolom ugyanezeket a teszteket te is bemutatod magadról.
2019. szept. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Én minden partnerem után tesztelem magam.

Szerintem nincs ebben semmi kivetnivaló. Sosem lehet tudni.

Drogtesztet magamnak nem csináltatok, mert tudom, hogy nem drogozok. Szóval számomra érdektelen, de ha megkérnek rá, miért ne tenném? Ebben a világban...


Eddig két nővel volt hosszú távú kapcsolatom, mind a kettőt rá tudtam venni, hogy az első szeretkezés előtt teszteljük magukat. Utána pedig magamnak csináltattam. Azért érdemes erről már korábban beszélni, pl a 3.randi előtt, mert idő ablakok vannak.

Bizalomra így is szükség van, mert pl ha az illető az elmúlt hetekben szeretkezett, akkor false negatív eredményt adhat a teszt. És erről tud hazudni.

2019. szept. 27. 16:48
 16/21 A kérdező kommentje:

Nőknek meg mondom, hogy az egy dolog, hogy odafigyektek magatokra, de pl első barátnőm az előttem lévő pasikával azért szakított, mert egy szórakozóhelyen közösült egy férfival...

Nem vagyok homofób, de mind tudjuk, hogy az intravénás drogok és a ilyen szintű kicsapongó szexuális élet a két legsúlyosabb rizikó. És nem, nem tudta a barátjáról, hogy biszexuális..

2019. szept. 27. 16:54
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha fizeted, üsse kavics. Amúgy a nemi betegség tesztet én is elvárom. A drogteszt egy hülyeség, olyannal eleve nem is jönnék össze, aki ilyen életmódot folytat, de ez ismerkedéskor úgyis kiderül. Meg egyáltalán, mi az a drog teszt? Az nem csak azt mutatja, hogy az illető jelenleg áll-e valamilyen szer hatása alatt?
2019. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként azt mondom, hogy igazad van. Ha valamikor újra ismerkednék, simán megkérném a leendő partneremet, hogy menjen el szűrésre. Elég baj, hogy ezt sokan elítélik.

Nem minden betegségnek vannak külső jelei. Rengeteg pasi HPV hordozó, úgy hogy nem is tud róla és akaratlanul is tovább adhatja másnak. Ez elég ok arra, hogy mindenki tesztelje magát.

2019. szept. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
78%
És mondjuk, ha kiderül, h HPV hordozó, akkor ennyi, ismerkedés vége? Mert attól nem véd az óvszer...
2019. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

már vannak olyan kórházak ahol a vérvizsgálatnál a gép kitudja mutatni a drogokat is...

sőt már házi orvos rendelőben is meg lehet csinálni... általában ez vizeletben megy de vér útján is tudják...

az hogy a vérből 1-10 nap alatt távozik

vizeletben viszont valamivel több nap után

viszont haj utján 90napig bármely drogot kitudják mutatni!!!!! és mind a 16 fajtát (persze ez a berendezés nincs házi orvosnál, hanem rendőrségnél és kórházaknál )

2019. szept. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!