Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha előjött valami vírusos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha előjött valami vírusos nemibetegsèg nàlam, akkor tuti megcsalt?

Figyelt kérdés

kb 2 hónapja vagyunk együtt (vagyis azóta sexelünk) Nekem eddig ilyen problèmalàm nem volt. Ha most a semmiből jelentlezett akkor valószinű, hogy azèrt mert ő fèlre ment?


28F


2020. dec. 6. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy eddig is tünetmentes hordozó volt.
2020. dec. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, de rajtam kijött volna màr 1-2 honappal ezelőtt is nem? Vagy ez nem törvènyszerű?
2020. dec. 6. 12:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. Honnan tudod biztosan, hogy nemi betegség? Gombát össze lehet szedni máshonnan is.
2020. dec. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az új partner volt az egyetlen változás az életedben, akkor az szerintem biztos, hogy tőle kaptad. Az a nem biztos, hogy azért, mert félrement. Lehet előző partnertől kapta és nála tünetmentes, így nem vette észre. Te észrevetted, szóval menj orvoshoz, amint van eredmény, küldd el a csajt is.
2020. dec. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

Lehet pl. herpeszt kaptál el tőle. Az van, hogy 1-2 hónapig lappang.

Az is lehet, hogy nem tőle kaptad el. Ürülékben e-coli baktérium van, ez a nemi betegségek leggyakoribb okozója (főleg nőknél, de férfiaknál is előfordul).

2020. dec. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat jo lenne tudni mit kaptal el. Ahogy irtak elottem herpesz is siman kijohetett kesobb
2020. dec. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos
2020. dec. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azt nem igazán fejtetted ki, hogy mik a tüneteid
2020. dec. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!