Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A makkomon fehér kis pontszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ambruzzi kérdése:

A makkomon fehér kis pontszerű dolgok jelentek meg viszket ég és elég kellemetlen szaga van. Gomba lehet? Hova forduljak házi orvos, nemi beteggondozó? Esetleg ha nemibeteg gondozó oda kell valamiféle beutaló házi orvostól?

Figyelt kérdés

2013. dec. 4. 13:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Urológus.

Telefonálj oda előtte és mondd el mi a baj.

2013. dec. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A házi orvoshoz is nyugodtan fordulhatsz ezzel. Vagy ír fel rá valamit vagy ad beutalót bőrgyógyászhoz.
2013. dec. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Canesten oldat, Betadine oldat.
2013. dec. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Egyszer voltam vele urulogsnál mondtam neki mi a baj és ő meg azt mondta hogy itt ilyennel nem foglalkoznak. Egyébként meg a háziorvosom nő. Hogyan mondjam el neki hogy baj a brokival?
2013. dec. 4. 13:25
 5/17 A kérdező kommentje:
És azt a betadinos oldatott hogy készítsem el?
2013. dec. 4. 13:42
 6/17 anonim ***** válasza:
Nemibeteggondozóba szerintem nem kell beutaló, de a bőrgyógyászaton is szokott lenni nemi baj részleg. Mindkettőnél odamész, rendelési időben van egy ablak ahol kérsz sorszámot vagy időpontot. Ha kell beutaló akkor megmondják.
2013. dec. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

99%-ig úgy gondolom, hogy valamilyen Candida gonba fajt szedtél össze.

Nemi beteggondozóba akkor kéne menned, ha úgy érzed erre okod van.

De azt tudni kell, hogy a gombás fertőzéseket nem csak mástól lehet össze szedni, hanem akár egy fertőzött kilincs, vagy nyílvános wc érintése is elég, főleg a legyengűl immunrendszer ilyenkor télel mégjobban rátesz a fertőzésre.

Nos nekem volt ilyen fertőzésem, kb hasonló tünetekkel mint neked, csak nekem eszméletlenül viszketett.

Canesten oldat a gombák miatt kell, Betadnie oldat meg az esetleges bakteriális fertőzések miatt, mind a kettőt vény nélkül megkapod, és így szó szerint kérd a gyógyszertárban, nem neked kell megcsinálni az oldatokat.

Kb. 2000ft a kettő.

Napi 3x csepegtetsz mind a kettőből, ha 2 napon bellűl nem látsz semmi javulást, akkor menj orvoshoz, mert lehet kombinált hatású készítményt is kell szedned.

Vagy más probléma miatt van ez a gondod.

2013. dec. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

yoda, te doki vagy?


Ha nem, akkor sztem ne tanácsolj már ilyeneket, h vegyen ez, meg kenjen a péniszére azt...


Mi van, ha nagyobb kárt okoz vele, mintha nem csinálna semmit?


Honnan van bátorságod ilyen tanácsokat adni????



Kérdezőnek:


IRÁNY A DOKI! MOST.

2013. dec. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

#8 Előbb nézz utánna a dolgoknak, mielőtt ítélkezel felettem.., és butaságokat kezdesz itt fecsegni.

RECEPT nélkül kapható készítmények, Betadine jódmentes fertőtlenítő, akár a nyálkahártyára is lehet használni, (tudod gargalizálás..) Canesten álltalános gombás fertőzésekre használható, a tv-ben is szokták reklámozni, de gondolom azért, mert halálos gyógyszerről van szó, 10-ből 9 embernél maradandó mellékhatásokat okoz.. és azért is lehet recept nélkül megvenni nem?

HA nem ismered ezeket a készítményeket, akkor ne oszd az észt, mert csak az ostobaságodat tükrözi.

Mivel nekem is volt PONT UGYAN ILYEN problémám, és az ORVOS azt mondta, hogy ezeket vegyem meg és kész, így bátorkodtam megosztani a tapasztalatom a kérdezővel, nyílván a tapasztalatok miatt tett fel kérdést, és nem azért hogy ezt a választ kapja "MENJ DOKIHOZ!!!!44444négynégynégy..

2013. dec. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
a canesten oldatot ha ráküldöd a makkodra, akkor előtte harapj rá valamire :D :D :D
2013. dec. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!