Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » (ex) szeretőmtől kaphattuk el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(ex) szeretőmtől kaphattuk el a nemibetegséget?

Figyelt kérdés
Hétfőn együtt voltunk gumi nélkül (ez volt a 3.alkalom, hogy nem használtunk gumit, előző 2 alkalom előző héten volt) Másnap lefeküdtem a férjemmel, eltelt 1 nap, azóta gombás tünetei vannak. Nem kell az ív, szeretővel szakítottam, és a kitálaláson gondolkodom.
2021. aug. 6. 17:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, de közel sem biztos. Lehet hogy a férjed kapta el az ő szeretőjétől.
2021. aug. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen kaptál te fertőzést viszont megváltozott a hüvelyflórád,így rá ilyen hatással van.
2021. aug. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Reális. Férjednek hogy fogod megmagyarázni? Ha ő nem lép félre, persze. Akkor sima ügy…
2021. aug. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Simán! Exem vagy csalt vagy nem, de lényeg 3 lánnyal laktam együtt, lehet a másik kettő hozta haza a bajt aztán a wc-n ő elkapta én meg tőle ő tünetmentes volt, én nem:(

Másik lehetőség,férjednek bepált a fityma alatti rész, nyáron előfordúl.

2021. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
#3 gombát szinte bárhol el lehet kapni 🤷‍♂️
2021. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
12%
#4 wcn nem kapja el senki a nemi betegséget ez urban legenda, ő bizony megcsalt.
2021. aug. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Gomba bármitől lehet

Nekem is volt gombás fertőzésem nem 1xer, és nem a szextől volt

2021. aug. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor a férfiak tünetmentesen hordozzák.

Simán lehet, hogy a szeretőd ragasztotta rád, és te így a férjedre... és igen-igen, a gombás fertőzést is lehet így, ha a szeretőd egy olyan nővel volt/van együtt.

2021. aug. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

#6!

Te sem leszel nőgyógyász, legtöbb gombás fertőzést a nők a wc-ulestol, vízben található szennyezodestol ( balcsin vize, kisebb tó) ha fürdik benne.

2021. aug. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ... vagy arra nem gondoltál, hogy neki is szeretője van (ahogy lenni szokott a jó magyar boldog házasságokban) és tőle kapta el?
2021. aug. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!