Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mindketten foglaltak vagyuk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindketten foglaltak vagyuk. Munkahely. Közhely nyilván. Van kiút? Elmúlik?

Figyelt kérdés

Már beszéltünk róla. Kb. egy éve kerülgetjük egymást, ő erősebb(nek tűnik), nem akar 4 embernek csalódást okozni. Próbáljuk kerülni egymást, de mégis ha nincs ott, keresem, de sokkal jobban érzem magam, ha ott van szintén keresem a szememmel, minden porcikám kívánja. Sz@r egy helyzet. Szerencsére más részleg, nem a teljes munkaidő alatt találkozunk.

Biztosan volt már más is így. Mi lett veletek? Elmúlik? Mindenképpen muszáj munkahelyet váltani?


2021. jún. 15. 16:34
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Konkrétan mit jelent az, hogy foglalt?


Nős? Vannak gyerekei? Tenálad mit jelent? Férjezett vagy? Vannak gyerekeid?


Egy barát/barátnő nem jelent semmit, holnap már te leszel a barátnője/barátja.


Nekem soha nem volt gátlásom ilyennel kapcsolatban. Ahol nincsen házasság, vagy közös gyerek ott nincsen igazi elköteleződés, az nem jelent semmit.

2021. júl. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Nincs gyerek sehol. Ők még csak együtt sem élnek. Én menyasszony vagyok.
2021. júl. 10. 23:27
 33/33 anonim ***** válasza:
84%
#32:Ha se gyerek, se házasság, akkor itt az ideje nyíltan beszélni a kettőtök között lévő érzelmekről, majd ennek megfelelően viselkedni a továbbiakban. Vagy megpróbálni együtt komolyan vagy elfelejtened ezt az ügyet. Kilépni nem érdemes, ez nem befolyásol semmit igazából, ha nem dolgoztok egy helyen, akkor is szenvedhetsz pont ennyire. Itt nem a fizikai távolság a lényeg, hanem az érzelmek tisztázása.
2021. júl. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!