Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mindketten foglaltak vagyuk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindketten foglaltak vagyuk. Munkahely. Közhely nyilván. Van kiút? Elmúlik?

Figyelt kérdés

Már beszéltünk róla. Kb. egy éve kerülgetjük egymást, ő erősebb(nek tűnik), nem akar 4 embernek csalódást okozni. Próbáljuk kerülni egymást, de mégis ha nincs ott, keresem, de sokkal jobban érzem magam, ha ott van szintén keresem a szememmel, minden porcikám kívánja. Sz@r egy helyzet. Szerencsére más részleg, nem a teljes munkaidő alatt találkozunk.

Biztosan volt már más is így. Mi lett veletek? Elmúlik? Mindenképpen muszáj munkahelyet váltani?


2021. jún. 15. 16:34
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
De nem lép, nem akar fájdalmat okozni a barátnőjének. Én léptem, de akkor mondta ezt. Viszont a vívódást látom rajta. Biztosan nem fogok ismét kezdeményezni. Amúgy jóban vagyunk, nincs sértődés, csak ez az epekedés kiborító. A munkámat imádom, nem akarok eljönni, ezért is a kérdés. Elmúlik-e, várjam ki esetleg, adjam "némán" a jeleket?
2021. jún. 18. 11:36
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Innen úgy tűnik a párkapcsolatod nem elég kielégítő számodra, a legjobb az lenne ha szakítanál a pároddal mert nem érdemli meg ezt.


A munkatársad nyíltan a barátnőjét választotta helyetted, ne hozd kísértésbe, mert a végén lefeküdtök egymással de ő ottmarad bűntudattal és nem lesz belőle sose normális kapcsolatotok.


Szóval a legjobb lenne mind a két férfit elhagyni és keresni magadnak valaki mást aki izgalmat tud hozni az életedbe és akivel nyíltan tudsz normális kapcsolatot kezdeni mindenféle bűntudat meg mások megbántása nélkül.

2021. jún. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim válasza:
96%
Mi sem jutottunk el a "tettlegességig", csak érzelmi szinten, a munkahely úgy volt közös, hogy mindketten azonos cégnél dolgoztunk de távmunkában. Másfél évig kínlódtunk, hol ő nyomult jobban, hol én, aktívabb és passzívabb periódusokkal. Kb 2 hónapja nem keressük egymást. Még nem múlt el, de igyekszem a jövőbe nézni és lekötni magam, letiltottam minden létező csatornán őt is és a nőjét is. De néha nagyon durván megzuhanok :D
2021. jún. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
38%

Nekem volt ilyenben tapasztalatom. Csodás volt, nem bántam meg. Én kiléptem a nem túl jó élettársi kapcsolatomól miatta.Ő maradt otthon.

Sokat tanultam magamról, egy teljesen új világról.

Hajrá!

2021. jún. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
85%
Engem 3 évig tartott érzelmileg fogva egy ilyen pasi, szóval menekülj. El nem engedett, de nem kellettem neki egy menetre sem. Ha távolodtam volna, bedobott egy mézsmadzagot, ha ott volt a lehetőség, meggondolta magát. Végtelenül megalázó volt az egész. Felcsigázott szexuálisan, főleg mert a házasságomban nulla a szex és az érzelem is, olyan voltam, mint a szomjazó, akit egy délibábbal hívogat, de soha nem érhettem el. Ha egy ilyen rohadék valaha megkörnyékezi a lányomat, saját kezemmel ivartalanítom. 3 évet vett el az életemből, hiába akartam tovább lépni, pórbáltam gyógyulni, képes volt 1,5 év után felbukkanni a semmiből, feltépni bennem mindet csak azért, hogy megbizonyosodjon róla, meg van még a kis rajongója, aztán megintcsak eldobott. Nem baj. Lesz olyan férfi, akinek kelleni fogok, ő nem fog megkapni soha.
2021. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
87%

"Jelen pillanatban bármit megadnék egy alkalomért"

Ez csak a szexről szólna,azt mással is megélheted.

Szerintem ez a "Kell ? Vedd el!" mentalitás rombolja legjobban a világot körülöttünk.

2021. jún. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
58%

16-os, nem csak a szexről szól, akkor se, ha annál több nem lehet a körülmények miatt. Nehogymár ugyanolyan legyen a szex mindenkivel.

Én is mindent megadtam volna azért, hogy legalább egyszer lefeküdjön velem. Nem tette, csak egyszer megcsókolt, én megtettem mással, két pasival próbáltam. Szánalmas maszatolás és halálos unalom volt az egész. Vele egyetlen csók olyan volt, mint amazokkal a szex se soha.

2021. jún. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
74%
17. Nekem is volt olyan, hogy a csók fantasztikus volt valakivel, de a szex már nem!
2021. jún. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha a férfi már kimondta hogy nem,akkor hiába epekedsz...

ha pedig mégis te veszed rá,akkor ha rosszul sül el a dolog,

neked kell vállanod mindenért a felelősséget..

Persze amúgy megértem, ki ne vágyna újra,szenvedélyre....

2021. júl. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen, férfi vagyok, nős és apuka.

Álmaim nője volt, mind külsőleg, mind belsőleg. Sokat beszélgettünk a munkahelyen, ritkán messengeren is, de akkor órákat. Ő is férjnél volt, nem túl jó házzasságban. Nem tettük meg, már máshol dolgozik, évek óta nem láttam, nem is szeretném soha. Elvitte a szívem egy darabját, annak ellenére, hogy nem volt köztünk testi kapcsolat. Így döntöttünk. A feleségem és a gyerekeimet nagyon szeretem. Viszonyt nem akartunk, elhagyni meg nem hagytam volna el őket. Itt más megoldás nem volt. Van olyan, hogy akkor találkozol valakivel, amikor már késő, már nincs esély semmi.

2021. júl. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!