Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Melyik esetben esik rosszabbul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik esetben esik rosszabbul ha megcsal a párod?

Figyelt kérdés

Egyet-egyet válasszatok, ha az akivel megcsalt a párod:


Szebb/csúnyább

Vékonyabb/kövérebb

Okosabb/butább

Gazdagabb/szegényebb

Kedvesebb/bunkóbb


Ezeken kivül mi miatt esne még igazán rosszul magán a tényen kivül h megcsalt?


2021. jún. 3. 17:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy a megcsalás az megcsalás,így is rontana az önbizalmomon,lehet bármilyen.Valami mégsem jó bennem ,ha megcsal és akkor már nem csak bennem,hanem benne is.
2021. jún. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, szerintem ugyanúgy fájna,mert ha nálam szebb/fiatalabb/okosabb lenne, akivel megcsalt, úgy érezném, nem voltam elég jó neki, de ha mondjuk csúnyább/kövérebb/valami másban rosszabb lenne nálam, úgy érezném, a párom ezek szerint még annál a nőnél is undorítóbbnak látott, ha vele is képes volt megcsalni.

23N

2021. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#8 Akkor szerinted a megcsalás nem érző emberekről szól?

Teszem fel a megcsaló kalandot keresett, és volt nyitott rá. Nála nem volt szempont az egyik általadd felsorolt sem.

A megcsalt pedig hiába elemzi, hogy hol hibázott, vagy lehetett -e jobb valamiben a másik, nyilván igen, de rengeteg másban nem.

A megcsalás nem libikóka nem az egyensúlyra törekszik, sőt semmi logika nincs benne..

2021. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
#13 vmit nagyon nagyon félreértelmezel vagy teljesen másképp mint amiről a kérdés szól.
2021. jún. 3. 18:48
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha szebb lenne, akkor úgy érezném, kevés voltam. Ha csúnyább, akkor úgy érezném, annyira rossz voltam, hogy ennyire leadta a szintet.

Igazából itt nekem az számítana, hogy egyszer, vagy többször. Többet semmiképp nem tudnék megbocsátani, egyet talán, akkor, ha romlott a kapcsolatunk, ő tenni akart ellene, én meg nem.

2021. jún. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Szebb

Talán, ha vékonyabb (pedig vékony vagyok, ha valaki nálam vékonyabb, az már szinte nem egészséges)

Okosabb

Semleges, hogy gazdagabb, vagy szegényebb

Kedvesebb

Egyforma, hogy egyszer, vagy többször, más okokból rossz. Ha muszáj választani, talán a sokszor.

A kapcsolatunk végén (azaz, ha a közelmúltban történt). Ha azért vagyunk a végén, mert már én sem szeretem, akkor nyilván kevésbé fáj.

Ha fogalmam sem volt róla, mert boldog, kiegyensúlyozott(nak hitt) időszakban történt.

A korkülönbségnél azt választanám, hogy ha velem egykorú.

És hozzátenném még azt, hogy ha olyannal történt, akit ismerek.


Összességében akkor esne rosszabbul, ha olyannal csal meg, akit magamnál jobbnak látom, és aki többet meg tud adni neki, mint én.

2021. jún. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Rosszabbul esne, ha csúnyább, kövérebb, butább, bunkóbb lenne. De a végeredmény ugyanaz lenne minden esetben. Viszont, ha a fentiek igazak, miután kidobtam, könnyebben fel tudnám dolgozni, mert éreznék egy kis elégtételt, hogy mekkorát bukott ezen. Ha mindenben jobb nálam a csajt, akkor nyilván nincs okom ilyen fajta kárörömre.

A szegény/gazdag kérdésben azért nem foglaltam állást, mert egyrészt nálam nem könnyű szegényebbet találni, másrészt, ha ilyen szempontból választ, akkor egyáltalán nem sajnálnám, ki is ábrándulnék rögtön.

2021. jún. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak érzelmileg csalna vkivel.
2021. jún. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!