Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Bocsátott már meg valamelyikőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsátott már meg valamelyikőtök a csalfa párjának?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Mik voltak a megcsalás körülményei, és mennyi idő után tetted túl magad rajta? Létezik ilyen esetben megosztott felelősség?

2021. jún. 2. 13:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Kirugtam, soha tobbet latni sem akartam.
2021. jún. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Igen de óriási hiba volt mert ugyanúgy csinálta tovabb. A gyerek miatt nem léptem ki én hülye, csak vartam
2021. jún. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Megosztott felelősség?! Lol. Még én kérjek elnézést, amiért megcsalt?
2021. jún. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

A megcsalásra nincs mentség igazából.


Persze, magyarázatként szolgálhat, ha mondjuk elhanyagolod a másikat, de szerintem erre akkor sem a megcsalás a válasz, hanem az őszinte elbeszélgetés és/vagy szakítás/válás, ha menthetetlen a kapcsolat. Tisztán jobb egy kapcsolat.


Én is voltam boldogtalan kapcsolatban, de eszembe nem jutott volna "pót szeretethez / szexhez" folyamodni. Semmi értelme, gyakorlatilag konzerválod a boldogtalan kapcsolatodat.

2021. jún. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%

Igen, volt ilyen.

#3: csak hogy tudd, ez csak neked vicces. Pedig minden válásnál, minden megcsalásnál, stb., mindkét fél hibás. Persze nem feltétlenül egyenlő mértékben, de ezek tények.

Ezzel nem a megcsaló felet védem, egyáltalán nem. De számos pszichológus, terapeuta, akik vizsgálták a témát és rengeteg ilyen esetet feldolgoztak kijelentette, hogy NINCS olyan, hogy kizárólag az egyik fél tehet róla.

Nem kellene elnézést kérned persze, de érdemes elgondolkodni azon, hogy miért alakult úgy ahogy, különben máskor is megtörténne.

2021. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
5: persze, ha elhidegülök testileg, vagy lelkileg a páromtól, nem foglalkozom vele, akkor nem várhatom el, hogy ne vágyjon másra. Én nem ezt mondom. Viszont, ha a másik félnek gondja van, akkor lehet szakítani. Azért az a ló másik oldala, hogy én vállaljak felelősséget azért, mert a másik görény. Kommunikálni kell, nem félremenni...
2021. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
A megcsalas egyszemelyi dontes, egyertelmuen meg lehet nevezni a felelost erte. Az mas kerdes, hogy a kapcsolat tonkremeneteleben mindket fel hibas, de a lezaras modozatat mar a megcsalo valasztja, ezert a donteseert meg nem lehet a masik felre haritani a felelosseget. Egy reszet sem.
2021. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%

Ennyi fotelszakértő anyukát... :D

lehet önérzetesnek lenni, meg okoskodni, csak nem érdemes.

5-ösnek teljesen igaza van.

Minden más csak erős leegyszerűsítése, ami az élet más területein sem működik, nem hogy egy olyan bonyolult témában, mint egy párkapcsolat, a maga ezer aspektusával.

2021. jún. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nagyon jó, releváns kis válaszok jöttek össze! 5-ös, teljesen egyet értek veled! Mi történt?
2021. jún. 2. 14:12
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Exem egy legénybúcsún megcsalt. Részben lebukott, részben bevallotta.

Otthagytam. 2hónapon keresztül könyörgött, megigért fűt fát, megbocsátottam.

Utána még 4 évig voltunk együtt, más okból szakítottunk.

Szakítas utan derültek ki a dolgai, hogy a 4év alatt 8lánnyal csalt meg. Valakivel többször is. Én ebből semmit nem vettem észre természetesen.


És nem, nem érzem magam hibásnak miatta egyáltalán. Otthon is megkapott mindent, mi szem szájnak ingere, naponta, kétnaponta. 1x nem mondtam nemet neki... megis ez kevés volt 🤷‍♀️

2021. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!