Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha garantáltan nem buknál le,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha garantáltan nem buknál le, megcsalnád a párodat?

Figyelt kérdés

2021. máj. 26. 22:20
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
27%
Megtörtént, nem derült ki, nem is fog.
2021. máj. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
49%
Igen, de ahhoz valamivel nagyon meg kell fognia az illetőnek.
2021. máj. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
60%

Rájöttem arra, hogy nem érdemes hűségesnek lenni.

Semmi sem biztos az életben. Akihez hűséges voltál, ugyanúgy kirakhat ok nélkül egyik napról a másikra.

Az elszalasztott lehetőségek pedig nem térnek vissza.

Ha engedtél a kísértésnek, legalább volt egy jó kaland. Akárhogy is lesz azután, azt senki nem veheti el tőled.

2021. máj. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Előtte szakítanék. Nincs értelme tovább egy kapcsolatnak, ha már olyan rossz a helyzet, hogy félrelépnék és nem lennék hűséges a páromhoz.


24N,

2021. máj. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
13, ha pont akivel megteszed veled maradna, imádni és szeretne? Te meg teszed vele aztán emiatt elveszíted? Ne add fel a reményt!
2021. máj. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
90%

"Akárhogy is lesz azután, azt senki nem veheti el tőled"

Ha már közhelyhalmaz: a besározott becsületet nem lehet kimosni, mindig foktos marad.

És még mielőtt belekötne bárki: magad miatt kéne becsületesnek lenni, nem másért. Ez vagy belső igény vagy veszett fejsze nyele.


Én speciel 32 vagyok.

2021. máj. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
32%
Meg..35F
2021. máj. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Még mindig őszintén szeretem a férjem, pedig már 8 éve vagyunk együtt és átéltünk egy-két nehéz időszakot. Úgy érzem, ő sem csalna meg, bár nyilván nem nyilatkozhatok helyette.
2021. máj. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Számomra a megcsalás nem a lebukás miatt elfogadhatatlan. Tisztelem és szeretem a párom. Ha már nem szeretném, ugyanúgy tisztelném ezért nem tenném meg vele. Ha nem jó a kapcsolat, változtatni kell vagy el kell engedni egymást. Megcsalás nélkül.
2021. máj. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim válasza:
100%

Abszolút egyetértek a 19-es válaszadóval.

Személy szerint nekem is sérülne az énképem, nem tudnék elszámolni a történtekkel. Alapvetően mindig is az “inkább megjavítom” típus voltam, ez most sem változott. Így aztán, ha valami nem működne kettőnk között, akkor elsősorban azon volnék, hogy megoldjam és nem befeküdnék más alá.

Naivan hiszek a kommunikációban és annak hatásában.

2021. máj. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!