Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha garantáltan nem buknál le,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha garantáltan nem buknál le, megcsalnád a párodat?

Figyelt kérdés

2021. máj. 26. 22:20
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
108 szavazat
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

1. a kapcsolatban én vagyok a kisebb étvágyú fél. Szóval nem áll fenn, hogy kevés nekem a párom.

2. én olyan típus vagyok, hogy amikor szeretek valakit, és vele vagyok akkor csak ő van. A többi férfi megszűnik férfi lenni. (ha valaki mégis bepróbálkozik és az sem tántorítja el, hogy férjnél vagyok, az nálam mindennek a legalja, úgyhogy finoman szólva sem szimpatikus egy ilyen ember)

3. alapból nehezen esek szerelembe, nekem ehhez nem pillanatok kellenek vagy 1-2 hét, hanem hónapok. Mire eljutok oda, hogy beleszeretek és kívánom is testileg-lelkileg. Addig lehet akármilyen jófej, jóképű, addig úgy vagyok vele mint egy zsiráffal.

2021. máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Ez igen! Nagyon hűséges a csapat.

Hány évesek vagytok?

2021. máj. 26. 22:34
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Akiben megérik a gondolat, az akkor nem gondol a lebukásra.
2021. máj. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
97%
A mostanit biztos hogy nem. Örülök ha egyáltalán regenerálodni tudok mellette..
2021. máj. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért nem csalom meg a párom, mert kiderülne, hanem mert saját magam felé nem tudnék elszámolni. Nem is merül fel bennem, hogy mekkora az esélye, hogy kiderül, hiszen tudom, hogy én magam mondanám el neki.

De csak hogy mégis rontsam egy kicsit a statisztikát, őszintén megvallva már volt, hogy nagyon erős volt a kísértés és csak a saját tartásom tartott vissza.

2021. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
24 éves vagyok (előző)
2021. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
22%
Meg. Szeretem a férjem, de hiányzik az újdonság varázsa. Igazából időnként most is csalom. Fiatal vagyok és szép, ráérek 40 felett hűségesnek lenni.
2021. máj. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Sosem csalnám meg. Soha! 26N
2021. máj. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
9%
Ja, hat a huszon eves korosztaly. Mindenki a szive szerelmevel van egyutt. Hos szerelmes. Olyan veletlenul sincs, hogy szexben nagy etvagyu holgy vagy ferfi az istennek nem tud a neki tetszo partnerral osszejonni, mert az foglalt, ezert leadja atlag Vikire vagy Viktorra. Megis valaki, aztan mellette keresi az igazit. Pedig az eletben ilyen is van am!!!! Akar hiszitek, akar nem.
2021. máj. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!