Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csaljátok a párotok? (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csaljátok a párotok? ( Már aki csalja)

Figyelt kérdés

Korábban volt pár alkalmi kapcsolatom,függetlenként.És volt köztük párkapcsolatban,házasságban élő is.Sokat beszélgettünk erről a témáról,és azért általában meggyőző okokat hoztak fel a lányok,nők.De volt olyan is,akinek rendbe volt a házassága minden téren,mégis rendszeresen megcsalta a párját..csak mert.

Gondolom a férfiaknál azért jellemzőbb az ok nélküli megcsalás?!



2021. máj. 16. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Hát az ex pasim azt mondta azért csalt meg, mert felszedtem pár kilót. Igaza van. Én lettem terhes, én hordtam ki 9 hónapig majd szültem meg és én vagyok a rossz mert egy 10 kilóval több lettem. Már nem bízok a férfiakban. Itt lettem hagyva szingli anyukaként...
2021. máj. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Ok nélkül nem tenném, egyszerűen már nem kívánom 28 év után 🤷‍♂️ F
2021. máj. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%

Mert eltérő a szexuális ízlésünk. Szakítani azért nem szakítok a barátommal mert attól még szeretem, és ezt leszámítva jó köztünk minden.

Megszerettem volna élni pár dolgot és az alkalmi szeretőmmel meg is tudom.

22l

2021. máj. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azért az nem túl meggyőző ok,hogy felszedtél pár kilót.Persze kinek mi...

Sajnálom!

2021. máj. 16. 15:38
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Néha rámjön, hogy pasit is szeretnék dgni. Ennyi.
2021. máj. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
1-es vagyok. Persze h nem az. Nem tudott mást mondani. Ahelyett h megbeszélte volna velem a gondokat felszedett egy tini lányt. Gyerek mellett minden nő meghízik. Ennek már 4 éve, de nem tudtam azóta se kapcsolatot kialakítani. Nem csak h megcsalt a kislányunkal se foglalkozik. Énis buta voltam és szerelmes ő meg csak dugni akart. Ki tudja hányszor csalt meg.
2021. máj. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

"Gyerek mellett minden nő meghízik."


Ez nem igaz. De könnyebb a gyerekre fogni.

2021. máj. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Az h genetikailag van kivétel az egy dolog. De én kérek elnézést h császármetszés után 3 hónappal nem fogytam 10 kilót. Hozzá teszem 63 kiló voltam alapból. Szülés után 75 se voltam. Egy normális férfi elfogadja h egy nő teste változik. Szülés után nem lesz feszes hasa 3 nap múlva.
2021. máj. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37%

Spirituálisan nem vagyunk egy szinten. Nekem kellenek a hozzám hű, személyemhez és szintemhez méltó tapadztalások. Nekünk van egy közös gyerekünk és azt mondja ha mással összejövök, nem láthatom a gyerekem.

Szóval ha a gyerek elég idős lesz és találok egy nála istenhez hűbb embert...

2021. máj. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!