Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a szituról?

Figyelt kérdés

A következő a történet:

Exemmel 2,5 ev utan szunetet jelentettunk, a kapcsolatunk haldoklott, folyamatosan veszekedett velem, (pl. Egy lany ismerosomnek visszaintegettem, haverommal talalkoztam 1,5 orara) ilyen semmi dolgokon... vegul megbeszeltuk, hogy legyen szunet. Ezt követően, az exem minden masodik heten irt nekem, hogy szeretne talalkozni, szeretne ujra probalni, most minden jo lesz. Gyakorlatilag meg volt irva, hogy lesz meg kozunk egymashoz es megfogjuk probalni, o is ugy tervezte, hogy nyar korul ujra egyutt leszunk, en is igy terveztem, hogy leerettsegizem es utana foglalkozok ezzel.

Mai nap felkoszontott nevnapon alkalmabol, es megint talalkozni akart, megkerdezte hogy ezen a napon jo, es mondtam neki, hogy nem jo mert ez meg ez meg ez a dolgom egesz heten (ha raertem volna belementem volna), es bloffkent beleirtam, hogy a csajom anyjat kell elvinnem oltasra. Ezen meglepodott, megkerdezte "mivan?"... utana azt mondtam h szexkapcsolat es megkerdeztem vele volt-e valami, es itt nyert ertelmet a bloffolesem. Elmondta hogy beszelgetett egy-ket sraccal es hogy volt egy froccsteraszos story. Megkertem, hogy reszletesen meselje el. Kiderult h egy random csavo veletlen megbotlot a szekeben amin ult majd bocsanat keres jeleul felhivta magukhoz, ittak es elmondta hogy a srac lesmarolta es hogy utan jottek maguktol a dolgok, a srac eroskodott, hogy gumi nelkul de vegul felhuzta stb. es "ja de nagyon szar volt". Utana mondtam, hogy vege. Ezek utan meg elkezdett mentegetozni, utana engem hibaztatni.


En ugy gondolom, hogy eleve en voltam neki az elso es most ha osszejonnenk nem tudnek hozza erni se, szeretkezni meg vegkepp nem. Szoval mar itt ertelmet veszitette az egesz.

Ahhoz tudnam hasonlitani, mikor szeded fel a kutyahanyasat es akaratlanul elkezdesz oklendezni, ha csak belegondolok hogy egy olelest kene adnom neki.

Szoval nalam vegleg elvagta magat.


Arra lennek kivancsi, hogy ha az en helyembe lennetek ti mit csinalnatok? Megbocsaltanatok neki, ugyan ezt, stb?

Illetve hogy ezt hogyan tudnam feldolgozni mert lelkileg tonkre mentem..



2021. máj. 10. 02:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Bizonyos kritériumok mellett a megcsalást azt hiszem, meg tudnám bocsájtani a férjemnek. A szünetet viszont nem. Nem hiszek abban, hogy ha 2 ember együtt akar lenni, akkor bármire is megoldás lenne az, hogy egy ideig nincsenek együtt. Voltunk már lent, nagyon lent mi is az évek során, de eszünkbe sem jutott ilyesmi.


Én úgy gondolom, ennek nincsen jövője.

2021. máj. 10. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

1# ja mert a megcsalás az sokkal jobb mint a szünet. A szünet sem jó, de ekkora baromságot ne írjunk már...


Sztem hagyd az egészet. Ez már elsiklott, majd lesz jobb mással..

2021. máj. 10. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%
Jaja, kuka a csaj, ne is foglalkozz. Max dugni, semmi érzelem, inkább csak dühből.... Amúgy tipikus csaj....
2021. máj. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Nem rosszból de te azt gondoltad hogy szünet alatt is úgy kellene viselkednetek mintha még együtt lennétek? Akkor mi értelme a szünetnek? Természetes hogy elkezd nézelődni más fele, hisz már nem vagytok egy pár.


Én is az mellett érvelek hogy szünetből ritka az hogy lesz még jó kapcsolat. Ezt inkább azért választják mert a szakítástól félnek.

2021. máj. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Tehát te blöfföltél neki valamit, amire ő is mondott valamit. Ő higgye el, hogy te csak blöfföltél, de neked meg sem fordul a fejedben, hogy esetleg csak rá akart kontrázni arra, amit te mondtál. Ne haragudj, de nekem tuti nem kéne olyan ember, aki taktikázik. Eleve nem tartom jó ötltenek a szünet-dolgot, mert szerintem amit együtt nem tudtok megoldani, azt külön sem.
2021. máj. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%

A szunet nem félrejárás miatt van..

Ahol ez megy szunet alatt annak már vége

Amugy mivel erdekel teged igy ugyis megbocsatasz felesleges a kérdés.


Amugy rengetegen megszívják a blöfföt(en is alkalmazom ha kell), nem rákontráznak soha:D

2021. máj. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Én is azon a véleményen vagyok,hogy ez a szünet téma jellemzően nem működik.

A te példád is mutatja,hogy benne van a lehetőség,hogy az egyik fél szabadnak tekinti magát a másik pedig nem.

Ha ennyit sem tudtatok letisztázni,akkor nem értem,hogy mit reméltél az újrakezdéstől.

Az ilyen csajom anyja poénokat meg sosem értettem.Elég vékony jégen járkálsz,csak most beszakadt alattad...

Vigasztaljon a tudat,hogy mindezek nélkül se működött volna.

Te is írtad,hogy kb a semmin vitáztok.Ilyen fiatalon, 2,5 év alatt még a többség nem is lát a rózsaszín ködtől,nemhogy a semmin veszekedjenek meg szünetet tartsanak.

Jobb ,hogy így alakult,mint hogy még évekig gyötörtétek volna egymást.

Raktározd el a pozitív tanulságokat és ne úgy gondolj rá vissza,hogy meg lettél csalva,mert ha ezen nem lépsz túl,akkor te is csak azok táborát gyarapítod majd,aki azt hangoztatja,hogy minden nő egyforma.

2021. máj. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
Jól tette a csaj,nekem sem kéne egy ilyen lúzer mint te kérdező!Mindenképpen ő jàrt jobban!
2021. máj. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Nincs olyan hogy szünet egy párkapcsolatban.

Ez jellemzően anyit jelent hogy szamárnak még jó lehetsz ha nem jön össze a ló.

2021. máj. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

De tényleg gondoljunk már bele, hogy milyen ellentmondásos a dolog.


Szakítsunk, hátha jobb lesz a kapcsolatunk. 😄

2021. máj. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!