Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás előtt/után ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás előtt/után ezek normális érzések?

Figyelt kérdés

Megcsaltam a férjem. Tudom magamról, hogy undorító vagyok de most itt nem ez a kérdés.

Szóval normális érzés ez megcsalas utan?


Előtte 1 nappal: Még visszatudok mindent csinálni. Hagyom a francba, élem tovább a megszokott életem. De nem...


Megcsalas napja: Töménytelen parfüm keveredik, cigi és kávé szaggal. Biztos, hogy ez kell nekem?! Ha lebukunk borul mind2önk eddig kialakitott élete.


Megcsalas utan 1 órával: nem bírom elviselni a saját "szagom", nem bírok tükörbe nézni sem. Megaláztam saját testem.


2 órával: hogy milyen jó volt...


Fél nappal: ma már 2x fürödtem, idegen a testem.


1 nappal: depresszió


2 nappal: Uh de jó volt.


Ismétlés, ismétlés, ismétlés


1 héttel: találkoztunk, de már most hiányzik a partnerem. 1 hete se ejjelem, se nappalos. 2 órás alvasaim vannak.


2 héttel: találkoztunk csak úgy.. Mit akarhat tőlem?!


3 héttel: fogalmam sincs mit érzek. Fogalmam sincs, hogy most vagy épp holnap borul-e minden. De ha borul minden mi lesz? Utalom magam, utalom, hogy mindenkinek fájdalmat fogok ezzel okozni ha kiderül de egyszerűen ráfüggtem a szeretőmre...


2021. máj. 5. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Szia petike!

Úgy látom otthon nagyon unatkozol, anyu nincs még otthon?

2021. máj. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Normális érzések, mert össze vagy zavarodva, káosz van a fejedben és a szívedben. Majd elcsitulnak a dolgok, ha végiggondolod, és eldöntöd, hogy mit szeretnél. Ezt tedd meg minél előbb, meielőtt rosszabb lesz és még nagyobb fájdalmat okozol.
2021. máj. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Lelki tores, engedtel az osztoneidnek mikozben a tudatos ened ellenkezett. Marpedig az eletben tudatos emberkent letezel, igy nem tudsz mit kezdeni magaddal. Ujra kene gombolni az eleted. Meg a magadrol alkotott onkepet, nem az vagy, akinek eddig hitted magad. Szep melo, sokaig fog tartani, talan egy pszichologus sem artana.
2021. máj. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Általában akkor érez így egy ember, mikor szereti még a párját, de már jó ideje nem férfiként. Gondolom nem egy tökéletes kapcsolatból néztél ki.

Így dolgozik a lelkiismereted, mert félted is a párod, de igazából nem akarod megbántani.

Míg a másik kezd többet adni, mert még kérnél belőle. Ez ilyen drog szerű, és minél tovább tart annál valószínűbb hogy lesznek érzések.


De mindegy is lesznek-e, mert a jelenlegi partnered nem a te párod erre az életre. Próbálj meg egyedül lenni

2021. máj. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kései Sirató ***** válasza:
34%

Ezek szerint nem vagy szerelmes a szeretődbe.

Vagy igen?

2021. máj. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tseppkoe ***** válasza:
0%

Óoh, #4.(16:58)!

Mégis mitől lenne az annyira biztos, hogy a jelenlegi párja nem volna igazi társ egy életre..?

2021. máj. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

6 :D Gondolom ez most vicc akart lenni :D

Jól tippelek téged megcsaltak és megbocsájtottál :D

2021. máj. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tejesen normális szerintem...nálam is ilyesmi volt
2021. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jól tetted!
2021. máj. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!