Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan, aki tényleg megbánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki tényleg megbánta, hogy megcsalta a párját?

Figyelt kérdés

Őszintén, és rájött, hogy a párját szereti?

Vagy létezik hogy valaki csak azért marad, mert fél, hogy a gyerekét a párja ellene nevelné, vagy válás után kevesebbet látná?


Illetve ha valóban megbántátok, hogy számoltok el a lelkiismeretetekkel?

Próbáljátok kiengesztelni a párotokat (még ha nem is tudta meg a megcsalást). Kedvesebbek vagytok és figyelmesebbek, hogy érezze, hogy őt szereted?


2021. máj. 3. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

Én megbántam.

Szerettem, csak elhanyagolt érzelmileg.

Megbeszéltük és utána olyan szerelmesnek éreztem magam, mint a legelején. Én mindig is szerettem őt. Csak gyenge voltam és hagytam, hogy más pótolja az űrt, amit ő okozott bennem. Még pár évig együtt voltunk utána, aztán csak vége lett. De én nagyon szerettem őt és nehéz is volt elengedni.

2021. máj. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem unod még?
2021. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Unalmas maaaaa,
2021. máj. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Nincs. A lebukást bánják, nem többet. Egyetlen csaló gazembernek sem lehet hinni. A személyiségük ilyen.
2021. máj. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Ha egyszer valaki megcsalja a párjátés a párja következmények nélkül visszafogadja, azt fogja hinni bármit megtehet és onnan nincsen visszaút.
2021. máj. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez se igaz. Pl egy gyerekkel remekül lehet zsarolni. Sztem pont azért nem merik folytatni, mert nagyon rezgett a léc. Tény, hogy ettől még gondolatban mással vannak
2021. máj. 4. 16:49
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

De ez kinek jó? Mármint hogy gondolatban mással van? Ott van, de mégsincs ott..

Nem tudnám ezt csinálni a másikkal. Előbb mondanám hogy legyen vége, minthogy tudom hogy már másé a szíve és nem szerelemből van mellettem.

2021. máj. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ezt én sem értem. Sokan gondolják, hogy a megcsalás ott kezdődik, hogy a másik szexel valaki mással, közben már simán rá ácsingózott hónapok óta. Szerintem itt már tök mindegy, hogy összejön-e vagy sem.

Gyilkosság és gyilkossági kísérlet közt sincs különbség, csak az egyiket elbénázták

2021. máj. 5. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!