Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki megcsalta a párját de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megcsalta a párját de megbánta hogyan tette túl magát rajta?

Figyelt kérdés
2015. aug. 24. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Be honest and let your partner decide
2015. aug. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pàrom tudja, elnèzte csak èn magamnaj nem tudom
2015. aug. 24. 23:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez komoly? Adjunk tanácsot mert egy gerinctelen féreg vagy?

Hát jó! Engedd el a párod,hagy találjon magának normális kapcsolatot.

2015. aug. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam túltenni magam rajta, pedig lassan 15 éve történt. Ő nem tud róla.
2015. aug. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazàból arra "jó" volt ràjöjjek hiàba volt az óriàs vàgy az a pasi se volt jobb ... sőt önző ès durva.
2015. aug. 25. 12:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha megcsaltad es tudja es megbocsajtott akkor lepj te is tovabb. Orulj. Es ne csald meg ujra.
2015. aug. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A masik kerdes miert nez el valaki egy megcsalast. En akkor neztem el amikor en is megcsaltam.
2015. aug. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az esküvőnk előtt 2 héttel csaltam meg a párom. Megbántam utána, az akkori párom (most már férjem) magától rájött. Szerencsére megbocsátott! Persze tudom, hogy nem mentség, de nagyon fiatal voltam, nulla élettapasztalattal. Azóta eltelt pár év és most mondhatom azt, hogy valamennyire túl vagyok a magamnak is okozott csalódáson! Idővel könnyebb lesz! Sose tedd meg újra!
2015. aug. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!