Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kivel a legaljasabb a megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel a legaljasabb a megcsalás?

Figyelt kérdés
Továbbá, ha egyszeri botlás volt, megküzdenétek a lelkiismeretetekkel, és magatokban tartanátok - vagy mindenképp érdemes színt vallani az eset után?

2021. ápr. 29. 12:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
27%
10. folyt. mert nyilván egy megcsalás nem magában probléma, hanem a nem megfelelő kapcs. tünete- szóval ha a kapcsolatot rendezni akarják mindketten, akkor kell színtvallani. Ha csak ki akarod még húzni egy ideig vagy egyszerűen csak hagyod, lesz, ami lesz: akkor jobb, ha hallgatsz szerintem.
2021. ápr. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Te hogy tudsz ezzel megbírkózni? A családi "harmónia" ezt kívánja?
2021. ápr. 29. 19:22
 13/27 anonim ***** válasza:
10-11 vagyok: a 12-es kérdés nekem szólt?
2021. ápr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
13 - igen, neked, bocs
2021. ápr. 29. 19:33
 15/27 anonim ***** válasza:
45%
14-nek: nagyon nehezen szántam rá magam, több, mint két évig tököltem, hogy keressek szeretőt vagy sem?Aztán egyszercsak nem volt kérdés és nem volt választás, regeltem valahova, kerestem, találtam. Nem tartom erkökcsösnek vagy menthetőnek amit csinálok, de pont a férjem érdekében én már nem válhatok. Viszont nem is bírtam tovább. Ettől az aspektustól eltekintve a házasságunk igazán teljes és kiegyensúlyozott, ha kiakadok, akkor az elmúlt 18 évre gondolok. És nagyon sokat segít a dolgon, hogy a szeretőm empatikus, értelmes férfi, aki tökéletesen megérti a helyzetet. Együtt alakítottuk ki úgy a kereteket, hogy ne bukjak le és mindkettőnknek OK legyen. Nyilván ha nem lenne ilyen klassz vagy többet akarna, akkor sokkal nehezebb lenne. De biztosan nem válnék magamtól , ő meg csak akkor rúgna ki, ha lebuknék. Szóval megvan az 'életre szóló' recept: ügyesen csalni. Itt leveleztem egy-két értelmes és segítőkész emberrel, sokat segítettek valóban abban, hogy megértsem: a két életet el kell tudni választani és mindkettőből kihozni a maximumot lelkiismeretfudalás nélkül és nem beleszeretni a szeretőmbe.
2021. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Köszi az őszinteséget! Mi vezetett idáig nálad? Nem változatosságot kerestél, egyszerűen csak másvalakit?
2021. ápr. 29. 20:05
 17/27 anonim ***** válasza:
67%
Én egy potens férfit kerestem. Előbb házon belül, majd házon kívül.
2021. ápr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
A szó szoros és átvitt értelmében? Az évek alatt te, vagy ő változott többet?
2021. ápr. 29. 20:57
 19/27 anonim ***** válasza:
69%
20 év alatt mindenki változik, a kérdés igazából az, hogy ezek a változások összhangban vannak-e egymással? Nálunk összhangban voltak, ezért a mértékük nem számított. A szó eredeti értelmében...
2021. ápr. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Miféle összhang terel egy szerető karjaiba? Ezt nem igazán tudom értelmezni.


Félre ne érts, csak érdeklődöm.

2021. ápr. 29. 21:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!