Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondanátok a barátnőjének?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a barátnőjének?

Figyelt kérdés

Ha valakinek ismerős, már írtam ki kérdést a sztorival kapcsolatban, de most mást kérdezek.

Hülyített egy pasi, barátnője van, ott akarta hagyni miattam, de nem mertem belemenni mert túl fiatal is hozzám, és csalta már meg a nőt, nem megbízható. Viszont addig csapta a szelet, hogy végül beleszerettem, de addigra már nem akart engem annyira. Tartott a dolog, néha mondta, hogy költözzünk össze, de aztán mindig eltávolodott, gondolom a nő miatt, de én addigra már reméltem, hogy lesz valami ebből köztünk. 2 éve tart, erre most kiderült, hogy terhes a nő, akit folyamatosan ott akart hagyni állítólag.. Tehát most itt vagyok én összetörve (abba most ne menjünk bele, hogy hülye voltam, hogy végül beleszerettem egy foglalt pasiba), és ott vannak ők boldogan, babát várva. Kíváncsi vagyok, ti elmondanátok a nőnek, hogy 2 évig csalták és ott akarták hagyni? Mivel elég igazságtalan ez, hogy ők boldogan élnek, én pedig ki vagyok bukva.. (nem fogom elmondani, csak kíváncsi vagyok más mit tenne ebben a szituban)


2021. ápr. 25. 17:52
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
52%
Én értem, hogy nem mondod el, de tudnod kellett, hogy kapcsolatban van és nem szabadott volna belemenni, itt hibáztál, hogy belementél a dolgokba...
2021. ápr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Azert 1 év alatt is boven leesett volna.


Nalam minden kapcsolat kezdetekor eleve 3 honap a vizvalaszto. Addig lehet még bizonytalan megbocsathato ha mas is van esetleg még ami neki lezáratlan stb.


De ha 3.honap utan is velem van, akkor már elvárásaim is vannak, a folytatáshoz. Kontroll az előzmenyekben, kapcsolatrendszere kiismerve csekkolva, lefixálva hogy a tovabbiakban mar járunk es ahhoz tartja magát.


Ez belőlem belülrol jon. Ezek a lépcsők fokozatok egy kapcsolatban

2021. ápr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Neked akkor kellett volna szólni a nőnek, amikor a pasi elkezdte csapni a szelet neked. A másik, hogy tudtad milyen, tudtad, hogy foglalt, lehetőséget se kellett volna hagynod arra, hogy próbálkozzon. Én már rég tiltottam volna.

Amúgy meg annyira ne legyél biztos abban a boldogságban.

2021. ápr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Nem akartam semmit a pasitól. Elküldtem többször. De annyira keresett, annyira kedves volt mindig, felvidított stb, hogy jöttek az érzések.. erről nem tehetek, nem terveztem, és mikor már jöttek nem tudtam mit tenni ellenük. Én értem hogy hülyeség volt, de ezt hiába írjátok, tudom én is.
2021. ápr. 25. 18:49
 25/32 anonim ***** válasza:

Bennem azért felmerül, hogy biztos annyira boldog az a kapcsolat? Ahol ilyen sokáig csalják a másikat, nem hiszem el, hogy nem tűnik fel valami a csajnak, még ha nagyon szemellenzőt is hord és jó dumás a csávó. Simán kinézem a csávóból, hogy gyerekkel akarja bebiztosítani a kapcsolatát, így akarja elhitetni, hogy komolyan gondolja vele. Vagy épp a csaj volt ennyire "ügyes", hogy így akarja megfogni...

Én is benne voltam 2-3 évig egy ilyen "kapcsolatban", ahol az első hónapokban nem tudtam a barátnőről, aztán mire kiderült én már nyakig benne voltam. Nem olyan egyszerű szerelmesen (szerethiányosan?) azt mondani hogy onnantól látni se akarod. Viszont ez a viszony is csak tünet volt, a kívülről boldognak tűnő kapcsolat mégis szakítással ért véget.

2021. ápr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Én voltam már szerető, szóval nem ítélkezni akarok de, ez így ciki.

Ha legalább egy romokban lévő házasságban lenne, de csak a barátnője volt és most csinálta fel.

Ha ez megnyugtat inkább lennék te ebből a hármasból, mert a manusz ezer hogy ilyen lelki sivárságban fog élni, a nő meg szerencsétlen semmit sem sejt.


Én nem szólnék, ez alap szeretőknél.

2021. ápr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Hát már most és ebben a helyzetben nem mondanám el.
2021. ápr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Nem boldogok.

Azért ha valakivel együtt van az ember 2 évig, mégha csak szeretők is, azért ott vannak érzelmek.

Oké, hogy nem szerelmes beléd, mert akkor lépett volna, de a 0 érzelmet is kizárom. Voltam már ilyen helyzetben, igaz ott én szakítottam mint szerető, és a mai napig keres még.

Én mondjuk nem akartam szétszedni őket ezért szakítottam.

Ha a csaj vállalta be a gyereket, akkor hülye, ha tervezett gyerek volt, akkor is megbánják.

Én azt mondom amelyik kapcsolatban feltűnt már egy szerető az régen rossz, ott valami nem stimmel, ennek ellenére mégis összeköti az életét egy olyan emberrel akit nem szeret.

Hidd el te jártál jobban.

Te még választhatsz párt magadnak és boldog lehetsz.

A boldog férj meg majd egy kis idő utána keres téged, vagy egy másik szeretőt.

2021. ápr. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Igen én is biztos vagyok benne, hogy keresni fog más szeretőt. Engem szerintem már nem, mert elküldtem melegebb éghajlatra.. valamint tudja hogy vannak érzéseim, gondolom nem akar ilyen bonyodalmakat.. szerintem sem boldog, hisz csalta a nőt, de én ezt nem tudom felfogni, hogy akkor mért láncolja magához egy életre..? Nem értem az egészet.
2021. ápr. 26. 06:57
 30/32 anonim ***** válasza:

Ne keress benne logikát :)

Van ahol a gyerek tartja össze a párkapcsolatot, van ahol a vagyon, és vannak olyan emberek akik kapcsolatfüggők, mégha híg f-osban élnek akkor sem mernek kockáztatni, inkább maradnak a biztos kapcsolatban.

Ilyen embereket szerintem mindenki ismer minimum 1-et a környezetében.

2021. ápr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!