Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondanátok a barátnőjének?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a barátnőjének?

Figyelt kérdés

Ha valakinek ismerős, már írtam ki kérdést a sztorival kapcsolatban, de most mást kérdezek.

Hülyített egy pasi, barátnője van, ott akarta hagyni miattam, de nem mertem belemenni mert túl fiatal is hozzám, és csalta már meg a nőt, nem megbízható. Viszont addig csapta a szelet, hogy végül beleszerettem, de addigra már nem akart engem annyira. Tartott a dolog, néha mondta, hogy költözzünk össze, de aztán mindig eltávolodott, gondolom a nő miatt, de én addigra már reméltem, hogy lesz valami ebből köztünk. 2 éve tart, erre most kiderült, hogy terhes a nő, akit folyamatosan ott akart hagyni állítólag.. Tehát most itt vagyok én összetörve (abba most ne menjünk bele, hogy hülye voltam, hogy végül beleszerettem egy foglalt pasiba), és ott vannak ők boldogan, babát várva. Kíváncsi vagyok, ti elmondanátok a nőnek, hogy 2 évig csalták és ott akarták hagyni? Mivel elég igazságtalan ez, hogy ők boldogan élnek, én pedig ki vagyok bukva.. (nem fogom elmondani, csak kíváncsi vagyok más mit tenne ebben a szituban)


2021. ápr. 25. 17:52
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
72%
Addig nem zavart az undorítósága, amíg veled hetyegett. A másik nőt sajnálom, ő megérdemelné az igazságot. Te jobban jársz, ha kimaradsz belőle, letiltod a csávót mindenhol és odébbállsz.
2021. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell foglalt pasasokkal összeállni egy percig sem. Amikor összejöttél vele, vállaltál minden kockázatot. Felesleges a nyígásod mert te választottad.
2021. ápr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
0%

Ha okos nő lennél, akkor tudnád, hogy foglalt pasikával csak szexelni szabad, semmi mást nem.

Okos nő vagy?

2021. ápr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Én is sajnálom a másik nőt. Már mással is csalta a srác, és az a nő szólt a barátnőjének.
2021. ápr. 25. 18:22
 15/32 anonim ***** válasza:

14.-re.


Akkor te pláne kussolj!

2021. ápr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Gyerekek. Többször nem írom le. A kérdés elméleti. Én nem fogok szólni a csajnak. Csak úgy érzem, megérdemelné a srác, ha szólnék.
2021. ápr. 25. 18:26
 17/32 anonim ***** válasza:
A csaj ugy se akarna hinni meg válni. Még tobb ömlengos kép lenne belolr
2021. ápr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
*belőle
2021. ápr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
De basszus veled csalta a nőjét, akkor nem volt eszedbe, hogy ez nem jó? Neked nem szabadott volna belemenni ebbe...én kussolnék és lapítanék inkább a helyedben is, mert te sem vagy szent. Szóval tartsd meg magadnak az egészet, igen megérdemelné a srác is, hogy koppanjon és elhagyják, de mivel írtam te sem vagy szent a történetben így nem kell erőltetni semmit. Ez van ereszd el a dolgot és legközelebb ne legyél szerető, mert a szeretőnek nincs igen joga beleszólni egy kapcsolatba...örülj neki, hogy használgatott a srác :D
2021. ápr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Csak nem értitek hogy nem mondom el.. a másik, majdnem egy évig engem nem érdekelt. Csak aztán jöttek az érzések. És kaptam a sok hitegetést. Nem tudom, ilyen helyzetben hányan tudták volna elküldeni azt a pasit, akit szeretnek, és azt remélik tényleg olyan rossz a kapcsolatuk, mint ahogy mondja..? Szerintem senki.
2021. ápr. 25. 18:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!