Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek, ha forr köztünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha forr köztünk a levegő?

Figyelt kérdés

Közös munkahely, ráadásul nem nagyon tudom kikerülni.

Mindketten családosak vagyunk. (43-45)

Olyan kémia van köztünk, hogy félek a közelében lenni, és ő is így van ezzel. És már 4 hónapja tart...lassan beleőszülünk. Mindig megbeszéljük hogy mi lenne, ha, de valamelyikünk mindig visszalép.


Viszont egyikünk sem szeretne kockáztatni otthon.

Mitől lehet, hogy ennyire vágyom rá, de mást nem akarok?

Hogy kerüljem el?

Mert tudom ne maradjak vele kettesben, de közben vágyom is rá.

Tisztára mint az elemi ösztönben...


Munkahely váltás kizárt, főleg most , hogy minden nap félünk, nekünk is lehúzzák a redőnyt.

De félek, hogy egyszer beadom a derekam


2021. márc. 28. 21:04
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

#17-es vagyok.


Ahogy, mások is írták, lehet, hogy tovább kéne látni néhány klassz menetnél.


Olvasgass itt a GYIK-ön hasonló témában kérdéseket, történeteket, és válaszokat is, mint a te eseted... Sokan kezdték így... csak egy menet... aztán még egy, aztán már nem volt megállás...


Szereted a munkahelyed? Te is írtad, hogy jelenleg örülsz, hogy van. Most még pillangókal a gyomrodban mész dolgozni. Ha szarul jössz ki belőle, akkor meg néhány hónap múlva már remegő lábakkal, pingpong labda nagyságú gyomorral, szorongva mehetsz be, és nem biztos, hogy lesz alternatíva.


Nekem, pasiként, a szívem szakadna meg a fájdalomtól, ha elképzelném, hogy más pasi jár a páromban...

2021. márc. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

21. Pont ezért nem akarom elmesélni sem. Nekem attól is ilyen érzésem lenne, hogy tudnám másra úgy vágyik, mint rám...talán még soha.

Nem akarok fájdalmat okozni, ezért sem léptem semerre, viszont nem szeretnék álszent lenni, hogy letagadom, vannak vágyaim, és most egy olyan, amit nem tudok jó ideje hova tenni.

Igen, lehet mondani, hogy ez csak szexuális vágy, de nem minden normális kapcsolat kezdődik így? Szóval nem kéne degradálni ezt az érzést. Nem én vágytam erre és egyelőre nem tudom mi lenne a jó, mert arra felnyitotta a szemem, hogy ilyen is létezik.

És én nem az a fajta ember vagyok, aki azért marad egy kapcsolatban, mert a párja kedves, rendes bla-bla. Szép meg minden, de én sem szeretném, ha szeretetből maradnának velem, miközben gondolatban másra vágynak, de nagyon.


Szóval ez most krva nagy dilemma nálam.

2021. márc. 29. 00:10
 23/32 anonim ***** válasza:

#17-es vagyok


"Igen, lehet mondani, hogy ez csak szexuális vágy, de nem minden normális kapcsolat kezdődik így?"


De, igen. Az átlag kapcsolatok így indulnak, de te és vágyaid tárgya nem ilyen helyzetben vagytok.


"Szóval nem kéne degradálni ezt az érzést.“


Úgy érzem, hogy egy szóval sem degradáltam az érzést.


Nekem úgy tűnik, hogy itt mindenképp sérülni fog a párod és a másiké is. Ha egymásba gabalyodtok akkor azért, ha meg esetleg" borítjátok az asztalt" és mind a ketten elváltok, akkor azért. Ebből nehezen lehet jól kijönni, bár az utóbbit etikusabbnak tartanám.

2021. márc. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

23. Legalább így most érted. Én is így érzem, hogy ezt nem fogom megúszni

Sőt, ha elmennék a melóhelyről, mert nyernék a lottón, lehet még jobban húzna vissza a szívem, mert olyan beteljesületlen maradt.

De nem léptem, nem tudom mi legyen. De azért válni, mert nem is történt semmi, de...nem tudom. Ez így nehéz.

Sajnálom a páromat, mert nagyon szeretem, és nem szeretném megbántani

2021. márc. 29. 00:35
 25/32 anonim ***** válasza:
52%

Kezd el sportolni járni. Nem biztos, hogy segít, de talán van rá egy kis esély és azt gondolom, hogy az asztalborításhoz képest sokkal egyszerűbb.


Illetve ne nézz romantikus filmeket, sőt próbálj meg minél több eltérő műfajú (horror, akció) filmet nézni, hátha kiszorítják a szerelemről szóló történetet a fejedből.

2021. márc. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Szerelem? na...😳😅
2021. márc. 29. 00:54
 27/32 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj, hogy ezt írom, de mintha valami éretlen gyereket hallgatnék. Jaj, ez sem jó, az sem megoldás, az úgy nem megy, de ezt nagyon akarom, mert "olyan, mint a filmekben" (???)

Égáldjonmeg, felnőtt nő vagy, aki egy ponton önszántából megesküdött a társa mellett, hogy jóban-rosszban. Ezt hívjuk házasságnak, és amit te most átélsz, az kérlek még a rosszban-skála legbarátibb fokozata, csak a miheztartás végett. Fogalmam sincs, milyen választ vársz, sok opció nincs: vagy megcsalod a férjedet vagy nem, vagy megbeszéled vele, vagy nem. Utóbbira nem vagy nyitott, csak hajtod, hogy 'de ez annyira durva, hú, ha beragadnánk a liftbe'... Én úgy látom, te már rég döntöttél, itt csak önigazolást és/vagy sorstársakat keresel.

2021. márc. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikáció nélkül hogy a fenébe akarod megoldani? Csendben "szenvedsz", várod hátha elmúlik magától?

Ez a nem akarom megbántani duma pedig annyira szánalmas, hogy én érzem kellemetlenül magam. Azt hiszed, hogy ő még sosem vonzódott így senki más iránt? Hogy nem fantáziált szex közben másról? Ne legyünk már álszentek.

De mondom mégegyszer, ezzel a hozzáállással minimum megfogod csalni.

2021. márc. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Félsz kilépni a kis megszokott kényelmes kis kapcsolatodból semmi több, mert mivan ha két szék közül a földre esel.
2021. márc. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

#17-es vagyok.


Egyetértek az előttem szólók zömével.


Azt se felejtsd el, hogy az életben semmi sincs ingyen, mindennek ára van, amit előbb-utóbb megfizetünk.


Ha úgy érzed, hogy nem működik már a párkapcsolatod, és nem is szeretnél már energiát beleölni, akkor legalább annyi esélyt adj a párodnak, hogy emelt fővel és ne felszarvazott pasiként távozzon belőle.

2021. márc. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!