Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek, ha forr köztünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha forr köztünk a levegő?

Figyelt kérdés

Közös munkahely, ráadásul nem nagyon tudom kikerülni.

Mindketten családosak vagyunk. (43-45)

Olyan kémia van köztünk, hogy félek a közelében lenni, és ő is így van ezzel. És már 4 hónapja tart...lassan beleőszülünk. Mindig megbeszéljük hogy mi lenne, ha, de valamelyikünk mindig visszalép.


Viszont egyikünk sem szeretne kockáztatni otthon.

Mitől lehet, hogy ennyire vágyom rá, de mást nem akarok?

Hogy kerüljem el?

Mert tudom ne maradjak vele kettesben, de közben vágyom is rá.

Tisztára mint az elemi ösztönben...


Munkahely váltás kizárt, főleg most , hogy minden nap félünk, nekünk is lehúzzák a redőnyt.

De félek, hogy egyszer beadom a derekam


2021. márc. 28. 21:04
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
38%
Add be a derekad és akkor egyszerűbb lesz.
2021. márc. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
64%
Valami hiányzik a házasságban,először mérlegelj aztán dönts,de úgy hogy a másik is tudjon választani.
2021. márc. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
51%
Ennek semmi köze a házassághoz. Alaphiba, hogy azt hiszik, hogy egy szerelmi viszony amiatt van, mert otthon valami hiányzik. Vicc.
2021. márc. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

1# Ok és ha másnap megint találkozunk és azután?


2# Igen, nálam igen- ez a szenvedély

2021. márc. 28. 21:16
 5/32 anonim ***** válasza:
78%
Pontosabban: hiányozhat, de nem feltétlen. Nem kötelező valaminek hiányozni.
2021. márc. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
5? Hát míg minden úgy ment, mint két éve, ilyen nem hiszem, hogy lett volna. Nem szimpla vonzalom. Mondom, mint a filmeken
2021. márc. 28. 21:18
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Régóta ismered vagy új kollega?Lehet csak egy buta fellángolás.
2021. márc. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
69%
Ugyanez van velem is most. És én sem tudom mit tegyek. Alig várom, hogy találkozzunk, mindig a fejemben van. Szerencsére mi nem igazán tudunk kettesben lenni. De ha arra gondolok, mi lenne ha. Mondjuk itt csak én vagyok házas, neki "csak" évek óta kapcsolat, nincs gyerek sem egyikünknél sem, de akkor is...
2021. márc. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Volt már nekem ilyen. Nagyon inspiráló amíg megy. Ha nem megy, akkor váltani kell. De ez engem most sem érdekelne. A munka annyira nem érdekel, mint egy jó szerelmi viszony.
2021. márc. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Nem ismerem régóta. Lehet buta, de fellángolás? Hát szexuálisan én nem szoktam így fellángolni :)


8. Mintha magamat olvasnám. Nem vagyunk akkor egymás segítségére :)

Hát megőrjít, így még rám nem volt senki hatással. De soha. Szerintem ha beragadnánk a liftbe durva szex lenne belőle...

2021. márc. 28. 21:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!