Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek, ha forr köztünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha forr köztünk a levegő?

Figyelt kérdés

Közös munkahely, ráadásul nem nagyon tudom kikerülni.

Mindketten családosak vagyunk. (43-45)

Olyan kémia van köztünk, hogy félek a közelében lenni, és ő is így van ezzel. És már 4 hónapja tart...lassan beleőszülünk. Mindig megbeszéljük hogy mi lenne, ha, de valamelyikünk mindig visszalép.


Viszont egyikünk sem szeretne kockáztatni otthon.

Mitől lehet, hogy ennyire vágyom rá, de mást nem akarok?

Hogy kerüljem el?

Mert tudom ne maradjak vele kettesben, de közben vágyom is rá.

Tisztára mint az elemi ösztönben...


Munkahely váltás kizárt, főleg most , hogy minden nap félünk, nekünk is lehúzzák a redőnyt.

De félek, hogy egyszer beadom a derekam


2021. márc. 28. 21:04
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

9. Jó de éhen sem halhatok :D

Meg mi van, ha iszonyatosan jó lenne?

Mert ha még szar, akkor hurrá, de ha jó? Ha összeillünk? Mi lesz?

2021. márc. 28. 21:29
 12/32 anonim ***** válasza:
Rám sem volt soha senki még ilyen hatással. Mármint az eddigi páromon kívül. Nem is tudom hogyan kellene viselkednem. Mert oké, viccelődni másokkal, barátokkal, meg megállapítani milyen jól néz ki valaki az teljesen más, mint amikor óriási hatással van ránk valaki. Koncentrálni alig tudok a dolgaimra. Nem vagyunk egymás segítségére, de örülök, hogy találtam sorstársra.
2021. márc. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
77%

Itt mindig mérlegelni kell. Megéri-e?


Amit tudatosítani kell hogy egyrészt ha szabadna lehet nem akarnád ennyire, hiszen a tiltott gyümölcs mindig édesebb.


Másrészt arra sincs garancia hogy pár hét, hónap, év után őt ne unnád meg.


Megéri-e felrúgni a házassagodat pár menetért? Mert ha kiderül elég valószínű hogy elválsz.


Milyen a házasságod? Szex? Stb

2021. márc. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudjátok mit tegyetek? KOMMUNIKÁCIÓ! Beszélj a férjeddel erről, próbáld rávezetni, hogy hiányzik valami, jó lenne újra feléleszteni a tüzet. Te is inkább azon lennél, hogy minden energiádat a házasságod rendbehozatalára fordítanád, ahelyett, hogy idealizálsz egy kvázi idegen embert.

Igen van az úgy, hogy valaki iránt erős vonzalom lép fel, de azért különbözünk az állatoktól, hogy ennek ellenálljunk. Vagy tedd meg, de előbb válj el. Ahhoz persze már bátorság is kellene.

2021. márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

12. Igen, koncentrálni ... jó is lenne :) De köszi, hogy leírtad.


13. Nem szeretném megcsalni a párom, viszont azt is érzem, hogy az sem természetes, hogy ezt érzem párkapcsolatban.

Szex terén jól megvagyunk, de most hát hogy úgy mondjam, szerintem én még irányában sem éreztem így soha. Nem tudom. Így még nem volt rám hatással más.


14. De hát ez nem így működik. Érted? Nem lesz a férjem attól még ez a férfi. Lássuk be, hát a külső alapján kezdünk vonzódni. Nem szimplán szex hiányzik. Szex ezzel az emberrel. Másnál ilyet nem érzek, és tudom, hogy a férjemmel fel kéne éleszteni a tüzet, de nem képzelhetek közben mást mellé.


Nem különbözünk az állatoktól, mert állatok vagyunk :)

2021. márc. 28. 21:46
 16/32 anonim ***** válasza:
Csináld meg.
2021. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
86%

"De félek, hogy egyszer beadom a derekam"

Más testrész lesz az, amire te gondolsz...


Amúgy viccet félretéve,első körben tedd azt, amit a #14-es tanácsol: beszéld át a dolgokat a férjeddel!

2021. márc. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem így működik? Leülsz a férjeddel és szépen megbeszéled ezt vele, ha valóban komolyan gondolod, hogy nem akarod megcsalni. Biztos rosszul fog neki esni (férfi ego ugyebár), de az őszinteséget értékelni fogja és ha egyszer túljuttok ezen azáltal csak még erősebb lesz a kapcsolat. Mintha nem is nagyon akarnád ezt megoldani.

De ha neked többet ér homokba dugni a fejed és pár talán jó menetért eldobni a férjed lelked rajta. Én már csak ilyen maradi vagyok.

2021. márc. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

18. Szerintem nem igazán érted. Hogy lenne attól egy kapcsolat szorosabb, hogy elmondom valakinek, hogy szinte tüzelek egy másik férfitól? Ez valami mesében lehet beválik, de ne már. Ráadásul ettől még nem fogok a férjemre vágyni jobban. Vágyom úgy -ahogy, de a másikra. Ráadásul full biztos, hogy vége lenne a házasságunknak, hiszen együtt dolgozunk, még el sem tudom felejteni.


Meg akarom oldani, de nem vágni magam alatt a fát. Magamból kiindulva én meg egyből válnék,ha a párom más nőért így odalenne. Ez nem szimpla flört vagy múló vonzalom.

2021. márc. 28. 23:48
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk, te nem érted. Ebből válás lesz, de minimum, hogy megcsalod.
2021. márc. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!