Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért akar egy pasi az exével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar egy pasi az exével szexelni ha van neki egy bomba nője?

Figyelt kérdés
2021. márc. 26. 20:05
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:
Teljesen tiszta vagyok, köszönöm 😀
2021. márc. 26. 22:35
 42/53 anonim ***** válasza:
100%
Mert a bomba barátnő érzelmi intelligenciája túl alacsony? Mert az ex szexe jobb? Az ex szereti, a bombanő meg csak kényelemből van vele?
2021. márc. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:

Milyen jó sztorikat raktok össze és én még én vagyok becuccozva?!

Az hol szerepel a leírásban, hogy az ex szereti-e vagy sem? Szerintem sehol, ezt még én sem tudhatom, nem hogy ti.

2021. márc. 26. 22:40
 44/53 anonim ***** válasza:
61%
A bombanő csak trófea, az ex viszont főz is.
2021. márc. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:
Egyre jobb.
2021. márc. 26. 23:01
 46/53 anonim ***** válasza:
94%
Mégis milyen választ vársz erre a kérdésre?
2021. márc. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:

Hát ez jó kérdés. Hogy mi lehet a háttérben. Ti most látatlanban elkönyveltetek egy buta libának, akinek baj van a hozzáállásával.

Vele nem vagyok ilyen. Mint mondtam, nem is sejti, hogy tudom a kis titkát. Tény, hogy nem veszem véresen komolyan a kapcsolatot, elvagyunk, meg minden, de nem vagyok szerelmes. Ezektől függetlenül jól érezzük magunkat és a szex is jó, ezért nem értem, mit hiányol. Rosszul sem nézek ki. Próbáltam lazábbra venni ezt a kérdést, de ez nem azt jelenti, hogy egy értéktelen buta liba lennék.

A kérdés az volt, hogyha egy pasinak van egy jó nője, akkor miért ábrándozik az exről. Igenis jó nőnek tartom magam, meg mások is, most ez gond? Szerintem nem.

Ez volt az alap kérdés, ti meg a stílusomba kötöttetek bele, ami szerintem baromira nincs összefüggésben a szexuális vonzalommal, vágyakkal, ábrándokkal, meg hogy az ex tudott-e főzni vagy sem. Kit érdekel? Vagy talán a testén kínálja fel a vacsorát, vagy hogy jön a testéhez az, hogy milyen a stílusa neki meg nekem?

2021. márc. 26. 23:42
 48/53 anonim ***** válasza:
Tetszel, de kekszel fekszel, míg ő az exszel szexel. Ezzel heccel.
2021. márc. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
100%

nem veszem véresen komolyan a kapcsolatot, elvagyunk, meg minden, de nem vagyok szerelmes.


Itt van a válasz a kérdésedre. Ő is pont így van veled, csak ez neki kevés.

2021. márc. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
Lehet az ex után még érez valamit, te meg kitöltöd azt az űrt, amit tőle nem kap meg. Ez a szex, a társaság.
2021. márc. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!