Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Létezik olyan, hogy "szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy "szeretem, de kell a változatosság", emiatt megcsalom?

Figyelt kérdés

Ha igazán szeretsz valakit és fontos neked az a személy akkor meg tudnád csalni, csak mert megkívántad mással a szex-et?

"Csak téged szeretlek, de szexuálisan vonz más is ... "


2021. márc. 21. 16:29
1 2
 11/15 FoxtrotLidérc ***** válasza:
55%
Létezik, igen. De ez a részemről elfogadhatatlan. Ha SZERETEK valakit, akkor a többi csak duma. Ha már nincsen szeretet, vagy a kapcsolat ellehetetlenült a sok veszekedés meg sz*rakodás miatt, akkor meg szakítani kell.
2021. márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

10 Egy hányás vagy. Párod gondolom a kocsmában szedted össze.


Kérdező nem szeretjük szerelemmel, tisztelettel, őszintén azt, akit megcsalunk. Igen, ösztönlények vagyunk, megtetszhet más, de egy kapcsolat leglényegibb részét öli meg ha mással összefekszik.

Érzelmi intelligenciával nem rendelkezőknél ez természetes.


Igen mindennapos dolog a megcsalás, igen, emberek vagyunk, megesik. De hogy ilyen szarral magyarázzam. Nekem valaki azt mondaná, hogy engem szeret de mást kefélt, hát fejét falbaverném, utána mehetne amerre lát

2021. márc. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%
Azt hiszem el tud jönni az a pillanat, amikor létezik.
2021. márc. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
persze, mikor már csak barátként szereted. onnantól meg kuka a kapcsolat. mint a dedóban komolyan. érett férfi ilyet nem mond
2021. márc. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
2-es valaszolo, "primitivebb embereknel tudom elkepzelni." O, en eppen egy dr. urrol tudom, hogy viszonya van. A felesege meg rajong erte.
2021. márc. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!