Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Létezik olyan, hogy "szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy "szeretem, de kell a változatosság", emiatt megcsalom?

Figyelt kérdés

Ha igazán szeretsz valakit és fontos neked az a személy akkor meg tudnád csalni, csak mert megkívántad mással a szex-et?

"Csak téged szeretlek, de szexuálisan vonz más is ... "


2021. márc. 21. 16:29
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
azt a személyt*
2021. márc. 21. 16:29
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

A primitivebb embereknél előfordul.

Szerencsére én ilyenekkel nem kezdek kapcsolatot

2021. márc. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ez egyértelmű...
2021. márc. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
80%
Ha igazán szeretek valakit, fontos nekem, megadunk mindent egymásnak, amire vágyunk, akkor miért vágynék másvalakire. Még akkor sem merülne fel bennem a megcsalás gondolata, ha nem alakul zökkenőmentesen a kapcsolatunk, hanem igyekeznék mielőbb helyreállítani a fennálló problémákat.
2021. márc. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Gondolkozz el miért vagy együtt a pároddal, fontossági sorrendben, és legyél őszinte magadhoz, ha külső dolgok vagy megszokás tart össze, jobb szakítani, mint negcsalni... Tudom milyen
2021. márc. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem az én páromról van szó. Egyik barátnőm kapta ezt a magyarázatot egy 3 éves kapcsolat után.
2021. márc. 21. 16:57
 7/15 anonim ***** válasza:
21%
Létezik ilyen.
2021. márc. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Láttam már olyat, hogy valakinek ez a hobbija, mármint nem a megcsalás, hanem, hogy nők között legyen.
2021. márc. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Barnabas333 ***** válasza:
61%
Az ember nem magántulajdon, így megértem ezeket az embereket is, pedig fiatalabb koromban elítéltem. Én most csak azért tudnám meg csalni, mert már nincs szex és csók sem, de nincs kivel így nem teszem. 43f
2021. márc. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Hogyne létezne. Ez két külön dolog. Miért ne szexelnék mással, mert szeretek valakit? O.o
2021. márc. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!