Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ferfiak nagyobb esellyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak nagyobb esellyel csaljak meg a parjukat, ha a no elhagyja magat?

Figyelt kérdés
Egy baratomra gondolok, fiatalkoruk ota egyutt vannak, a no huszonevesen oltozott, adott magara, de annak ellenere hogy nincs gyerekuk, mar 33 evesen meghizott, elasszonyosodott, most nem 100 kilora gondolok, de 33 evesen ugy nez ki mint egy 45 eves no, asszony, es ugy is oltozik mint egy 50 eves. A ferfi meg is csalta..lehet ennek koze ahhoz?
2021. márc. 17. 15:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

A férfitól függ.

A vonzó, sármos férfi-félistenek nyilván hamar lépnek, mivel van bőven választékuk, és anyagilag is simán kibírnának egy újrakezdést.

A Közönséges Károly a hatodikról, aki sem fizikai vonzerővel sem anyagiakkal nem rendelkezik túlságosan, ő inkább nyugton marad. Amúgy se lenne lehetősége sokkal jobbra, és hát nem is bírná ki a válást pénzügyileg sem.

2021. márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
53%
Ha nő vagy, ne hagyd el magad. Én férfiként sem hagyom el magam.
2021. márc. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
13%
nem vagyok férfiisten, de nem is én vagyok a legcsúnyább pasi. A párom elhízott. Szóltam neki normálisan, hogy ha így folytatja, el fogom hagyni. Nem hitte el. El is hagytam, sokkal jobban jártam, minimum 15 évvel fiatalabb nőim vannak azóta.
2021. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

13 kb. egészen addig szimpatikus voltál , míg a minimum 15-öt nem érezted szükségesnek.

Bármikor egy Jennifer Aniston egy Jennifer Lawrence-szel szemben

2021. márc. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Tehát akkor mégis felsőkategóriás férfi vagy 13-as. Nem kell ezt púderelni, légy rá büszke!
2021. márc. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
15. Ezt magadnak válaszoltad? :D :D :D Tuti felsőkategóriás :D
2021. márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem. Én középkategóriás vagyok (sajnos).
2021. márc. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
63%

"És az ilyen epés megjegyzésekre, meg hogy jaj az ő hasa kockás egyszerűen nem is kell figyelni."


De, kell. Mert ha a férfi is eligénytelenedett, akkor milyen jogon várja el, hogy jól nézzenek ki neki?


Mindenki azt játssza, hogy a nők elhíznak és elhidegülnek, a férfiak meg mind Hugo Boss modellek, akik naponta rózsával meg vacsival várják a párjukat, és ennek ellenére elutasítást kapnak.

2021. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
25%

Nem, nem kell figyelni. Ez egy öncélú, epés megjegyzés volt, egy elhanyagolt nőtől. Semmi relevancia nem volt benne, a poszt nem erről szólt, szimpla kötekedés volt.


De ha ennyire erősen menstruálsz nyiss egy új posztot és írd ki, hogy nagyobb eséllyel csalják-e meg a nők a párjukat, ha az elhízik.

:)

2021. márc. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
40%
Szerinted ugyanabban a helyzetben van egy férfi, aki következetesen eljárt edzeni és odafigyelt magára az évek alatt, mint egy az, aki együtt zabált és hízott az asszonykával? Lehet, hogy kölcsönösen megundorodtak egymástól, és mégis csak az egyik ment félre.
2021. márc. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!