Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan férfi aki titokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi aki titokban DNS vizsgálatot csináltatott?

Figyelt kérdés
Ha igen miért?Mi lett az eredménye?

2021. márc. 14. 23:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
21%

Mások hogyan állnak a dolgokhoz kifejezetten nem érdekel (nők így úgy, nem bűnösebbek ők se mint a pasik. Ugyan annyit csal az egyik ugyan annyit a másik)


Természetesen a gyerekes vádolgatásba nem tudom magam beleképzelni. Azért mert nincs és ha lesz se én fogom kihordani és való igaz a barátnőmnek se adnám meg a pinkódomat se a telefon jelszavamat. Viszont ha megakarná nézni kivel beszélek megmutatnám neki, nem esik nehezemre.

Ha azt mondanám, hogy elmegyek este kocsikázni és azt mondaná, hogy eljönne velem ám tegye. Ha ettől úgy érzi, hogy biztosabb a kapcsolatunk akkor szerintem annyit megér, hogy ha látja, hogy kaptam egy csajtól egy üzenetet és megakarja nézni, hát nem fogom kidobni mert nem bízik bennem.

Azért ezek nem vmi baromi nagy kérések, főleg akinek nincs miért aggódnia.


Mielőtt még jön a feminista, hogy így meg úgy korlátozom a nőt a péniszemmel meg hasonló baromságok, mondom hogy nem. Ha kap egy levelet nem nyitom ki, nem nézegetem a telefonját. Viszont ha beszélget egy sráccal és nem a pinkódját nem adja meg ha 1x megkérném rá, hogy mutassa meg és ki az és hevesen tiltakozna azért az baromi furcsa lenne. Ez pedig vica versa érvényes.

2021. márc. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
84%

Volt aki itt fentebb írta hogy alapnak kellene lennie hogy DNS tesztet csinálnak. Szerinted ez normális?


Te komolyan osszehasonlitod a Facebook üzeneteket azzal hogy meggyanusitasz valakit hogy nem a te gyerekedet nevelteti veled?


Én nem tiltakoznek. Nekem van gerince, nem szokásom a megcsalas, nem fér bele az ertekrendembe. De ha a párom azt mondaná DNS tesztet akar ám legyen. Belemennek. De akkor látott utoljára az hét szentség.

2021. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
45%

A kérdés inkább az, hogy hogyan lehet ezt vajon kiszűrni? Mert viszonylag kevés az ilyen eset, de ahol mégis van ott valahogy kellene tudni.


Mennyivel ideálisabb világ lenne egy olyan ahol nem hazudik minden ember (mindkét nem, sőt az "egyéb" neműeket is idevéve, mert ők sem jobbak) szinte minden nap...?


Egy napig tudna gondolatolvasni szinte bárki - na, ott veszne el az emberiségbe vetett hite és veszítené el örökké a naiv bárgyúságát. És jönne rá, hogy milyen világban is élünk. Még az önmagukat "igazmondás bástyáinak" tartó karakterek is hazudoznak, hát még aki beismeri. Sok munkakör kapásból erényként kezeli a hazudozást (politikusok, TV papok, biztosítási ügynökök, házalók stb.) míg az emberi "társadalmi etikett" szerves része a hazudozás. Ha pedig ezt valaki tényként kezeli azt megutálják "Majd hazudunk valamit, ahogy ők is szokták, ha már ez az elvárás!"



Nem is nagyon szabad hinni senkinek, maximum félig-meddig vagy idézőjelben kezelve amit mond aztán az vagy igaz vagy nem. Általában "vagy nem".

2021. márc. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem tökmindegy az egész, te így látod más máshogy.

Senki nem mondaná azt, hogy "te amúgy figyelj én minden kapcsolatomban megcsaltam a másikat, úgyhogy készülj fel hogy ez lesz". Mindenki ártatlannak és szentnek mondja magát. Ha meg előkerülnek a kapcsolatban lévő hibák akkor mindenki hibás csak ő nem és ez nemtől független.

Szokásnak pedig nem kell lennie egy megcsalásnak, elég egyszer mondjuk 10 év alatt abból is lehet gyerek.

Ha pedig megtörtén a megcsalás és még következménye is van akkor legalább ne az "áldozatot terhelje" tudtán kívül.

Életszerű példát nem lehet ilyenre hozni, mert nincs olyan hogy apa csak hazahoz egy gyereket ami tőled van.


"Te komolyan osszehasonlitod a Facebook üzeneteket azzal hogy meggyanusitasz valakit hogy nem a te gyerekedet nevelteti veled?"

Mint írtam nem tudom átélni, hogy ha terhes vagyok és egy nő megvádol azzal, hogy az nem az ő gyereke, de ha lehetőség lesz erre mindenképpen értesítelek:)

Gyanúsítgatás pedig tökmindegy, hogy facebook üzenetek miatt vagy a gyerek miatt történik. Ugyan arra megy ki:) Vagy szerinted, facebook üzeneteknél a másik a gombfoci csapatra féltékeny? Ilyen esetben meg azért érdekes, hogy a facebookos gyanúsítás elfogadott, ahol mondjuk ugyan úgy megcsalhatod a másikat viszont a gyereknél meg "na jó azért ez már sok".

2021. márc. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
77%

Én pl. minden féltékenységi jelenetre allergiás vagyok. Épp úgy nem viselném el a telefonom ellenőrizgetését, mint a jelszavaim követelését, mint azt, hogy követ, vagy kísérget. Vagy bízik bennem, vagy akkor váljunk el békében.

Nem arról van szó, hogy nem mutatnám meg, vagy nem egyeznék bele egy DNS vizsgálatba, hanem, hogy ez után máshogy nézném a kapcsolatunkat, adott esetben le is zárnám.

Egy face-s ellenőrzés egyszer több évnyi kapcsolat után belefér, de az is bizalom vesztéssel járna és ezt közölném is a párommal, ha DNS tesztet kér, az egyből a kapcsolat végét jelentené. Ebben is vannak szintek szerintem.

2021. márc. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
58%

Igazából akkor jobb lett volna innen kiindulni, mert már neked az is sok ha valaki féltékeny akármennyire és ez meg a DNS tesztel csak túl van fokozva.


Én meg úgy vagyok vele, hogy nincs mit titkolnom, ha egyszer egyszer rákérdez tudom is én 2 havonta, hogy ez ki meg miről beszélünk és belenézne ám tegye, vagy eljönne velem amikor azt mondom, hogy csak kocsikázni megyek.

Nyilván nem minden nap és minden beszélgetésnél, de egyszer egyszer ezzel semmi baj nincs, ha ettől nyugodt lesz a kapcsolat.


Az én mentalitásom inkább a probléma megelőzése és itt tér el igazán a kettőnk nézete mert a tiéd meg az, hogy ha bármi jelét is adja a féltékenységnek akkor tipli.

Ezzel nem a te mentalitásod fikázom le, csak itt látszódik meg igazán mi a kettőnk közötti különbség és ezzel semmi baj nincs csak nyilván más embertípusok vagyunk pont úgy mint amikor valakinek nagyon fontos, minden hülyeséget ünnepeljen a másikkal, másnak meg az a fontos, hogy egész évben jó legyen a kapcsolat, ha meg szar akkor 1 nap nem sokat változtat az egészen.

2021. márc. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
58%

Amúgy szerintem egy egészséges bizalmatlansággal semmi baj nincs.

Ha lettek volna bizalmatlan emberek nem lett volna annyi boszorkány per, nem öltek volna meg annyi embert Krisztus nevében és nem hitték volna sokáig, hogy a föld lapos. Na meg a politikusoknak se nyalnák be a sok hülyeséget:)

2021. márc. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
67 Azokban a korokban kb. ugyanannyi bizalmatlan ember volt, mint most. Mégis így alakult a történelem.
2021. márc. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
45%

68.


És ugyanannyi hazug szar, mint ma! A hazudozás az emberek vérében van az őskortól kezdve. Mindig ez vezérelte a világot. Sajnos!

2021. márc. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:
100%
62es vagyok. A 65os kommentet nem én írtam. Többen írunk ide. Csak mert látom úgy jött le. De egyébként igaza van. Ha alaptalanul vádolnak meg ezzel és tudod hogy nincs lehetőség arra hogy nem az övé a gyerek akkor ez tényleg hatalmas törés. Ezt nem érti meg sok ide fröcsögő.
2021. márc. 16. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!