Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy foglalt férfit hogy tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy foglalt férfit hogy tud elcsábítani egy nő? Mivel?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy történik ez az egész? Gondolom, megismerkednek valahol, beszélgetnek, és a nő elcsábítja? De mégis hogy? Mit tesz, amivel egy foglalt férfi fejét el tudja csavarni?

Most nem a szexpartneri viszonyra, hanem a "beleszeret más nőbe" viszonyra gondolok. Mégis hogy?


2021. márc. 14. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Tudni fogja hogy a jelenlegi kapcsolatban mit nem kap meg a férfi mivel általában ezt az úriember elpanaszolta neki,ennyire egyszerű,innentől már tudja a hölgy hogy ugyan arra vágynak e mind a ketten vagy sem,ha igen akkor szerintem könnyen megy a többi úgymond,és még izgalmas is számukra ezért még vonzóbb a helyzet.Legalábbis én ezt figyeltem meg férfiként.35f
2021. márc. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű. hízlalni kell az egóját. dícsérni, hízelegni. ezután megy magától egy kis egotuningra, majd jöhet a szexuális incselkedés.
2021. márc. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha megvan a kémia, sima ügy.
2021. márc. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Egyedül semmivel/senkivel se viszed az ilyenekre is két ember kell.
2021. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez pont fordítva van. Én még egyetlen nős férfit se próbáltam elcsábítani. Engem ők igen.
2021. márc. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Elcsábítani :D :D :D ilyennel is csak a megcsalt nők ámítják magukat.
2021. márc. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, mint egy nem foglaltat.

De nem tudom, mi az az elcsábítas, pedig volt már pár nőm.

65f

2021. márc. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!