Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kapcsolatból kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatból kapcsolatba állapot működik a szakító féltől?

Figyelt kérdés

Párom(lány)szakított,lett is neki más,bele is ugrott a lecsóba,valószínű még mellettem amit próbaltam is beadagolni de ezt cáfolta,gondolom vágyott újra nagy tűz,nekem annyit mondott ne gondolkodjak,nem hibáztam.

Ami érthetetlen hogy ezen az instán éli az életét most nagyon,meg a srác posztolgat leginkább,2 óránként,egymásrol nem,csak helyeket,vagy házi állaton jelölgetik egymást.

Volt egy kínos helyzet is a napokban,olyan munkám van,személy szállítás,ahol hát velem jöttek,de elég zavarban volt égett a feje nemtudom a hölgyeménynek,egy halk sziát oda nyomott. Valahogy nem áll össze a dolog,hogy ezt így mennyire is gondolta át,mert ha még balhéztunk volna vagy bármi negatív ami kiváltja ezt aztmondom oké

Most se kiábaltam vagy bármi,csak beszéltem normál hangon


2021. márc. 10. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

Hát ha tényleg így van, akkor azért, mert van ilyen személyiségzavar, hogy bizonyos érzés kell neki, ami nem ugyanaz, mint neked egy párkapcsolatban, tehát újdonság, feldicsérés, piedesztálra emelés, ujjongás kell neki, csodálat, erős, intenzív, hangos figyelem.

De az is lehet, hogy ez csak netes kapcsolat, rengetegen annak hívják a virtuális kapcsolatot is, noha az életben nem találkoztak még, vagy csak félévente találkoznak pár órára...

2021. márc. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hmm,találkoznak szerintem mindennap most már,igazából gondoltam erre a személyiségi zavarra,mert valahogy akkor mást látunk/gondolunk pár évet csak boldog volt még is.De igen valószínű ez az ujjongás kell neki újra,rajongás meg a hangos figyelem,hasonló volt velem is annak idején,nagyon kötődött stb..néha dolgozni eljött velem 1-1 napot stb. Most annyi,hogy egy közép sulis,vagy egyetemi srác van,net mániás ha jól vettem ki eddig,én picit ennél feljebb voltam,pl lakás vásárlás terv stb.

Finomabban is elő adhatta volna ezt az egészet,nyilván az is rosszul esik de akklr őszinte legalább.Most sincs harag bennem,nem kontaktolok vele,aztán hát.. gondolkodjon ha ugyan foglalkozik ezzel,engem ismer milyen vagyok,egy hang felemelés sem volt felé

2021. márc. 10. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!