Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Honnan jöttetek rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan jöttetek rá, hogy mással is szexel a párotok?

Figyelt kérdés
2021. febr. 27. 12:58
 1/3 Lucaszek96 ***** válasza:
87%
Volt olyan hülye hogy mindig el ment zuhanyozni mielőtt velem "kellet" volna lennie pedig előtte nem volt ilyen
2021. febr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Hasonló volt nálunk is. Sok együtt töltött év után már azért nem voltunk odalent full kozmetikázva 0/24, de nem is zavarta egyikünket sem a szexnél pl. Most nem a tisztaságra gondolok, hanem a szőrzetre.

Évek óta nem láttam full csupaszon, inkább csak megigazította, rövidebbre vágta mindig.

Egyszercsak feltűnt, hogy tükörsimák a golyói, sehol egy szál szőr.

Elkezdtem figyelni és nem egyszeri esett volt, folyamatos állapot lett. Innen tudtam, később be is igazolódott.

Mikor szóvá tettem, olyan válaszok jöttek, hogy sokkal jobban érzi így magát, vagy hogy ez nekem szól és kacsintott, de a megérzés nem hazudott.

2021. febr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Elől hagyta a nő üzenetét. Kb 3 éve tartott. Itthon meg ment a duma a" fogyni akarok, mert magas a vérnyomásom, az új gyógyszer miatt nem áll fel."

Barátok mind fedezték!

2021. febr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!