Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hűtlen, házas férfiak, szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűtlen, házas férfiak, szakítás után...?

Figyelt kérdés

1. valóban a nejed szeretted, és erre jöttél rá, mikor a szeretődtől elváltál? (anonim oldal, nem kell a kamu, őszinte válaszokat várok és nem-nem megcsalást megbocsájtó asszonyoktól, akik úgy érzik)

nem sorozatosan megcsalók érdekelnek, hanem akik valóban sok év után botlottak meg. Érzésekre vagyok kíváncsi, illetve visszatért-e a vonzalom a feleség felé



2 hogy élted meg a szeretőddel való szakítást. Nem egy-két alkalmas dologra gondolok, hanem hónapokig évekig tartóra. Volt érzelem, kötődtél?

Most megkönnyebbültél, vagy hiányzik? Otthon hogy játszod a jó férjet, ha kényszerdöntés volt . ill. mi volt a döntés oka. Lehet hitelesen játszani



2021. febr. 23. 13:48
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Te már csak tudod :D tedd csak magad mindig hátulra, ennél már csak keserűbb leszel :)

Nem mindig hátul lenni nem egyenlő a mindig elöl lennivel...

2021. febr. 28. 21:25
 32/36 anonim ***** válasza:
87%

Nem szerettem a feleségem, nem nagyon volt már mit szeretni benne. Teljesen megváltozott, hiába mondtam a problémákat, nem foglalkozott vele.

Talán gyáva voltam a szeretőmmel lelépni, sokáig hiányzott is, de utólag nem bánom. Azóta elváltam, újra nősültem, van 1 kisfiam és boldog vagyok, nem kacsintok félre.

Talán ez a negatív tapasztalat kellett cserélni ahhoz, hogy a jelenlegit jobban értékeljem.

2021. márc. 1. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Érdekes, köszönöm . Férfiak szemszögéből mindig őszintébb véleményt olvasok.
2021. márc. 1. 12:39
 34/36 anonim ***** válasza:
29%

Mindig tudtam, hogy szeretem, és azzal is tisztában voltam, higy hogyan szeretem a párom. Egyszerűen csak spirituális vagyok és nekem ő nem egy szellemi szint. Kell más, mert így több a létezés az életben, több a teremtés, a jó.

Nem megbotlás volt, hanem egy esély, hogy egy másik emberrel hatalmas érzelmeket éljek meg. Ezáltal jobb lett az alap kapcsolatom is.

Mindig is volt vonzalom a párom felé. Nem szállt el sose, csak nem volt olyan égi, mint egy szellemileg hozzám közelivel lenne.


Szeretőmmel való szakítás rosszul érintett, de láttam, hogy a spirituális fejlődésének most kell ez az egyedüllét, és önállósodás.

Olan érzelem volt köztünk, amit ember nem érthet, nem láthat, nem tapasztalhat. Isten szintű érzelmek voltak bennünk egymás irányába.

Hiányzik. Bár én máshogy élem meg a hiányt, de a lényeg, hogy ha rá gondolok, hatalmas vágyat érzek, hogy újra élesszük ami volt.

Úgy játszom a jó férjet, hogy az is vagyok. Nyitott vagyok a párommal annyira, amennyire ezt az elméje lehetővé teszi.

Kényszer döntés volt, de ilyen az élet. Vannak rajtunk kívül meghozott döntések az élettől.

A döntés oka, hogy a szeretőm válságos helyzetbe került, ahol mindent megkérdőjelezett magába.

Lehet hitelesen játszani. Az embereknek fel sem tűnnek ezek. Nagyon könnyű. Meg mint mondtam, nem teljesen megjátszás, de hazudom neki, hogy ő a legjobb szánomra, meg ilyenek, de tiszta szívből szeretem( csak nem mennyeien), szóval jót akarok neki.

2021. márc. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
25%

Amúgy én majd szakítani szeretnék ha a gyermekem nagyobb lesz, mert azt szeretném, hogy a párom is és én is egy szellemileg hozzánk közelebb állóval legyen inkább.


Úgy lehet lefeküdni valakivel, akibe nem vagy teljesennszerelmes, hogy egyrészt ettől még szereted mint létezőt, másrészt van valamennyi szerelem, csak nagyon kicsike.

2021. márc. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

Szóval összefoglalva: szereted a párod......mint embert, barátot.

De nem mint társat. Ennyi :)

2021. márc. 1. 14:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!