Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hűtlen, házas férfiak, szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűtlen, házas férfiak, szakítás után...?

Figyelt kérdés

1. valóban a nejed szeretted, és erre jöttél rá, mikor a szeretődtől elváltál? (anonim oldal, nem kell a kamu, őszinte válaszokat várok és nem-nem megcsalást megbocsájtó asszonyoktól, akik úgy érzik)

nem sorozatosan megcsalók érdekelnek, hanem akik valóban sok év után botlottak meg. Érzésekre vagyok kíváncsi, illetve visszatért-e a vonzalom a feleség felé



2 hogy élted meg a szeretőddel való szakítást. Nem egy-két alkalmas dologra gondolok, hanem hónapokig évekig tartóra. Volt érzelem, kötődtél?

Most megkönnyebbültél, vagy hiányzik? Otthon hogy játszod a jó férjet, ha kényszerdöntés volt . ill. mi volt a döntés oka. Lehet hitelesen játszani



2021. febr. 23. 13:48
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
97%

Én csak azt tudom mondani,hogy 40-50 felett,ha beüt az érzés,néha az ember úgy éli meg,hogy oké...legyen egy év,de az ezer fokon és aztán akár meg is halhatok,mert megérte.

Hiába minden észérv, józanság...el akarod hinni ,hogy ez veled történik.

Ki akarod élvezni az utolsó pillanatig.

Az hogy ezért mekkora áldozatot hoztál,mi lett a vége,nem biztos hogy számít.

Akkor borzasztó,ha rájössz, hogy az egész csak egy értelmetlen légvár volt.

Hitelesen játszani??

Nem.Nem akarsz,nem tudsz.

Ott,ahol igazi érzelmek vannak,ott nem tudsz színlelni.

Ott döntést hozol,hogy dupla vagy semmi.

Ha szerencséd van... millióból egy ,akkor jackpot.

De a többség se nem bátor,se nem szerencsés.

Aki szerencsés lehetett volna,de nem elég bátor,az majd a halálos ágyán átgondolja,hogy ezt is elb@sztam...

Nincsenek jó döntések.

Jókor vagy jó helyen vagy sem.ennyi az egész.

2021. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

És akkor mi van, ha nem jön össze? akkor már úgysem működött a házasság..

őszintén szerntem a leggázabb, mikor kilép valaki egy másik miatt és mivel az nem jött össze, megbánja. ha összejön nem bánja, de ha nem, akkor mégis az exét szereti? ez komolyan vicc és szánalom kategória.

Ha kiléptél okkal tetted, vissza max. a kényelem húz. kamu minden más.

az ilyen emberek gyávák egyedül élni


De egy fokkal sem jobb aki marad a langyos kapcsolatában és színészkedik egy életen át........

2021. febr. 23. 21:17
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

7-es,12-es vagyok.

"Ha jól értelmezem, beleszerettél valakibe , akkor nyilván nem a feleésgedet szeretted. De mikor már az nem jött össze, akkor megint a feleségedet?"

Nem jól értelmezted...beleszerettem valakibe, ott hagytam a nejem, és amikor nem jött össze a dolog akkor egy teljesen új életet kezdtem,(nem akartam/nem mertem volna visszakönyörögni magam a nejemhez.

Azóta már ismét boldog kapcsolatban élek..

2021. febr. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Nem merted. Erre kérdeztem, mert ez feltételezi, hogy azért volt benned szándék, annak ellenére, hogy már érzelem nem. Ez nem bántás volt, csak kérdés, mert tényleg kíváncsi voltam, hogy akkor miért mentél volna (tételezzük fel, lett volna lehetőséged)


De legalább már most boldog kapcsolatban vagy. Így becsületesebb is

2021. febr. 24. 12:30
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

23-as vagyok.

Nagyon pici szándék volt bennem csak, inkább gondolati szinten..

De meggyőztem magam hogy az nagyon nem lenne jó senkinek...

És igazam lett, a nejemnek is talán jobb lett így.

2021. febr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
25. Köszönöm, nekem tetszett, amit írtál. Ez szerintem ritka.
2021. febr. 24. 14:47
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
#23 Te mertél magadért tenni, hogy boldog légy. Mertél lépni, le a kalappal 🙂 iszonyat sokan nem tesznek magukért maradnak a megszokott mókus kerékben, mert a szokásos kifogásokat ismételgetik.
2021. febr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

a hogy lehet élni ilyen nő mellett kérdésre.

a gyerek miatt.

mert ő az élet értelme és célja.

és itt jön képbe a magyar jog.

ha az anyuka nem alkesz vagy drogos,akk hiába viselte az apuka a gondját a gyereknek 90%ban,gyermekelhelyezési perben akkor is anyukához fog kerülni.


a megcsalás meg?

ha pl a nő direkt azzal bénítja a házaséletet,hogy munka után nem fürdik le,csak reggel...hogy így elundorítsa a férjét.

hogy minden közös családi programból kivonja magát,mint az állatkert, étterem,cukrászda,játszóház.

akkor eljutunk oda hogy itt egy kolonc.

egy negatív felesleg a gyerekem és az én életemben.

egy férfinak meg igényei vannak.

még ha le is adja egy férfi,de heti 2x akkor is dugnia kell.

2021. febr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Igen, sokszor ezért állítják be nagyobb hősnek egy házasságból kilépő nőt, hogy merte meglépni, mert a gyerek vele marad.

De az alapkérdésre nem válaszoltál.

Kilengtél? Ezek szerint igen, vagy rosszul tippelek? Tudsz élni egy ilyen feleség mellett? Gyerek az élet célja? De miféle élet, ha te magad sosem leszel első számú. Nem mindig, de sosem. Nem provokáció, komolyan kíváncsi vagyok.

2021. febr. 28. 21:16
 30/36 anonim ***** válasza:
68%

első számú?

innen látszik hogy nem vagy szülő.

egy szülőnek a gyermeke az első számú.

2021. febr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!