Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hűtlen, házas férfiak, szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűtlen, házas férfiak, szakítás után...?

Figyelt kérdés

1. valóban a nejed szeretted, és erre jöttél rá, mikor a szeretődtől elváltál? (anonim oldal, nem kell a kamu, őszinte válaszokat várok és nem-nem megcsalást megbocsájtó asszonyoktól, akik úgy érzik)

nem sorozatosan megcsalók érdekelnek, hanem akik valóban sok év után botlottak meg. Érzésekre vagyok kíváncsi, illetve visszatért-e a vonzalom a feleség felé



2 hogy élted meg a szeretőddel való szakítást. Nem egy-két alkalmas dologra gondolok, hanem hónapokig évekig tartóra. Volt érzelem, kötődtél?

Most megkönnyebbültél, vagy hiányzik? Otthon hogy játszod a jó férjet, ha kényszerdöntés volt . ill. mi volt a döntés oka. Lehet hitelesen játszani



2021. febr. 23. 13:48
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
ill, hogy mit jelent, hogy nem mertél? azért mentél volna? de miért? Csak a megszokás? jól sejtem?
2021. febr. 23. 14:51
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok.

Sok évig próbáltam.

És igenis szerettem még a feleségem...mint feleség.

Nem vártam, egy héten belül elköltöztem az ország másik sarkába...

2021. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
84%
Nem azért váltunk el a szeretőmmel, mert a párom szerettem, hanem csak azért, mert már túlzottan belebonyolódtunk és egymásba szerettünk. Ráadásul mind a ketten kapcsolatban voltunk. Hiányzott nagyon és még most is hiányzik, de sajnos anyagi és más egyéb okokból nem tudok vagy inkább nem szeretnék elválni 🤷‍♂️ Egyébként egy fél évig tartott.
2021. febr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
91%
Bocsánat, azt elfelejtettem, hogy mindezt 25-26 év kapcsolat után. #13 voltam
2021. febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is pont ez a szitu mint a #13-nak.

Annyival egésziteném ki, hogy teljesen megváltozott minden, teljesen máshogy látok dolgokat.

2021. febr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
82%

Nem akarok elválni,inkább a kényelmesebb megoldást választom. Van szeretőm,de nem szeretem egyiket sem. Kevesen válallják ezt így be, biztos kapok is majd sokmindent, de sokan vannak így.

Ffi

2021. febr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte válaszokat

De aki azt írja, hogy több érzelem lett a kapcsolatában, inkább él így? Ez így jó? tíz -húsz év múlva ?

2021. febr. 23. 20:06
 18/36 A kérdező kommentje:

7-12-es. hogy szerethetted a feleségedet feleségként, ha szembejött a nagy szerelem? nem kötekedés, őszintén kíváncsi vagyok, mert nekem picit magas.

Ha jól értelmezem, beleszerettél valakibe , akkor nyilván nem a feleésgedet szeretted. De mikor már az nem jött össze, akkor megint a feleségedet?

2021. febr. 23. 20:08
 19/36 A kérdező kommentje:
15-ös mit látsz másként?
2021. febr. 23. 20:39
 20/36 A kérdező kommentje:
Hogy lehet úgy élni egy feleség mellett, hogy nem szereted? ő is tudja? vagy hazudozol mindenfelé? hogy lehet úgy valakit szájon csókolni vgy lefeküdni vele, hogy nincs érzésed (értem ezalatt, hogy volt, de elmúlt)
2021. febr. 23. 20:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!