Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hűtlen, házas férfiak, szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűtlen, házas férfiak, szakítás után...?

Figyelt kérdés

1. valóban a nejed szeretted, és erre jöttél rá, mikor a szeretődtől elváltál? (anonim oldal, nem kell a kamu, őszinte válaszokat várok és nem-nem megcsalást megbocsájtó asszonyoktól, akik úgy érzik)

nem sorozatosan megcsalók érdekelnek, hanem akik valóban sok év után botlottak meg. Érzésekre vagyok kíváncsi, illetve visszatért-e a vonzalom a feleség felé



2 hogy élted meg a szeretőddel való szakítást. Nem egy-két alkalmas dologra gondolok, hanem hónapokig évekig tartóra. Volt érzelem, kötődtél?

Most megkönnyebbültél, vagy hiányzik? Otthon hogy játszod a jó férjet, ha kényszerdöntés volt . ill. mi volt a döntés oka. Lehet hitelesen játszani



2021. febr. 23. 13:48
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
85%
Én ugyan nem vagyok házas (még), de hasonló volt az exem. Sajnos aki nem akarja megoldani a gondokat, az nem is fogja, te hiába tepersz, erőlködsz. Persze lehet, hogy volt olyan, amikor ő próbálkozott, csak mondjuk te nem vetted észre, de hát ezt megbeszélni kellene, hogy probléma van, és mi az. Én az exemmel nem tudtam beszélni semmi ilyenről, kötötte az ebet a karóhoz, hogy minden rendben van, rendesen b.szogatásnak vette, hogy szerettem volna beszélni komolyabb dolgokról is.
2021. febr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
64%
Jaj nem ide akartam, bocsi :D valaki töröltesse már
2021. febr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

1. köszönöm. én is így érzem. Ha nincs megbeszélve, ugyanolyan marad minden.

az exed mit mondott? hittél neki?

2021. febr. 23. 14:24
 4/36 A kérdező kommentje:
pedig ide is illik :D még meg is akartam kérdezni, hogy az ágyban javult-e a helyzet :D
2021. febr. 23. 14:26
 5/36 anonim ***** válasza:
96%
Nem hittem, hát láttam, hogy teljesen máshogy viselkedik, dugdossa a telefont, jelszóval véd mindent, órákon át van a fürdőbe, stb. Akkor is tagadta, mikor bizonyíték volt a kezemben, nem is értem mire volt jó? Nem, nem javult, mert nem tudtam vele lefeküdni, persze utána a szeretőnek legalább tudott szidni, hogy mekkora szemét vagyok mert nem elégítem őt ki.
2021. febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
5. szóval megcsalás után ő ugyanúgy vonzódott még hozzád? ezt őszintének érezted?
2021. febr. 23. 14:39
 7/36 anonim ***** válasza:
91%

Én egy hűtlen házas férfi vagyok...

27év után jött szembe a "nagy" szerelem...

Egy veszekedés után elköltöztem otthonról, de nem hozzá..

És amikor már nem kellettem a nőnek...nem könyörögtem vissza magam.

(Nem mertem/nem akartam)

Azóta már új életem van..

2021. febr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerette volna csinálni csak miután kezdtem azt érezni hogy csak arra vagyok jó, hogy a kényelmét kiszolgáljam minden módon, elment tőle a kedvem.
2021. febr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
8-as, hát nem túl szép történet, de köszi
2021. febr. 23. 14:49
 10/36 A kérdező kommentje:
7-es, köszönöm. És mennyi ideig vártál? Próbáltad otthon megváltoztatni még a dolgokat? szeretted még a nejed?
2021. febr. 23. 14:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!