Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha nem tudom nem fáj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudom nem fáj?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek erről a szólásról. Akár a megcsaló akár a megcsalt fél részéről.


Leginkább középkorúak válaszai érdekelnének nem 20 évesek idealista gondolatai.


Jobb nem tudni róla? Főleg ha azt látod hogy szeret a párod, lehet hogy csak egy kis botlás v. Kisiklás volt a másik életében.


Ha te vagy a megcsaló, és egy alkalom volt és nem mondtad el, mennyire nyomja a lelkedet ez? Könnyen le tudtad e zárni magadban a kalandot?



2021. febr. 20. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Könnyebb, de nem jobb.
2021. febr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha csak egy botlás volt, akkor persze hogy jobb nem tudni róla. Egyértelmű. Ha folyamatosan csinálja, az más, az probléma.
2021. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy elmondod/elmondják, azzal a terhet lehet a másikra tenni, főleg, ha nem akar szakítani az illető, ilyen alapon igaz a mondás. Azt viszont fel kellene mérni, hogy nem megy félre senki, ha otthon minden rendben, ha meg nincs, akkor nem old meg semmit a megcsalás.
2021. febr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

Én konkréran 2 nőről tudok név szerint akivel csalt az exem, nem akartam tudni. Volt még gyanúm, de rá sem kérdeztem.

Igen, amit nem tudsz az nem fáj.

2021. febr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Így 20 év házasságban már azt mondom, igen, jobb nem tudni róla. Ha egyszeri alkalom, akkor inkább ne tudjak róla, ne boruljon fel az egész felépített életünk. Mert ha megtudnám, akkor ismerem magam, nem tudnék rajta túllépni. Lehet, megbocsájtanám, de ott maradna köztünk végleg.
2021. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Igen, nálam működik. Pár éve kezdtem el,ismerkedek hölgyekkel, jellemzően szintén házasokkal. Biztos sokan megköveznek, de ha tudnák mennyi nőnek,férfinak van titkos élete...

Ffi

2021. febr. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézőpont kérdése. Van aki csak újdonság varázsa, vérpezsdítés miatt csinálja, vagy mert érezni akarja h tetszik vkinek, vagy az rajong érte.

Férfiak gondolom női test változatosság miatt, vagy szexhiámy miatt.


Ha nem derül ki akkor nem is létezik, ha kiderül akkor egy világ omlik össze .


Ez egy tabu téma de sajnos létezik. Vannak akik anyagi családi okok miatt nem tudnak kilépni a kapcsolaból, viszont rengetegen vannak akik szeretik a másik felüket, de 1 dolog hiányzik. És nem akarnak mindent borítani.


Ha nyiltan felvállalnák akkor megszünne a kapcsolat varázsa és a szeretői kapcsolat se lenne olyan jó a feleknek.


Nem biztos h azért van ez tömegesen mert az emberek olyan rosszak, vagy mert alacsony szinten vannak.


Lehet h 2 dolog van bennük, egy a boldogság utáni vágy, másik meg a beléjük nevelt korlátozó intézkedések.

2021. febr. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%

Adom az előttem szóló álláspontját, persze lehet vagdalkozni, hogy a te életed meg így meg úgy. Számos oka van a megcsalásnak, és igen számos ok miatt titkolod el (társadalmi elvárások, szülői háttér, pillanatnyi kielégülés, boldogságtöltet keresése, egészségügyi okok), nem tök egyforma helyzetben élünk.

6-os vagyok

2021. febr. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8as te milyen titkos eletekrol tudsz?okok? Motivacio?
2021. febr. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
Ex szeretőm mondta mindig ezt a nejéről. Nem is tudott meg semmit a 6 év viszonyról. Fél éve már nem tart belefáradtunk mind a ketten. A feleség mindig is tenyéren volt hordozva. Szerintem el sem hinné. ( de nincs ilyen veszély, jó messzire hétvégi házba jártunk ki.)Szóval Ő egy boldog nő, nem tudta meg és nem is FOGJA MEGTUDNI sohasem. Tehát fájni sosem fog neki.
2021. febr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!