Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem tudom, hogy mit akarok. M...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mit akarok. Miért vagyok Össze zavarodva? Mi lehet az oka? Párom vagy én az oka? Honan tudható meg, hogy mire van szükségem? 4mapja itthagyott miért fáj? Tudom, hogy vissza tudnám szerezni. Tegyem vagy ne?

Figyelt kérdés
2020. okt. 13. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég lényeges kérdés hogy miért ment el? Gondold át alaposan a dolgokat, mert most tényleg össze vagy zavarodva.
2020. okt. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondold át a szakítás okát. Az utolsó, veszekedős időszak mennyire hiányzik? Nem csak a régi énje, mikor még jó volt a házasságotok?
2020. okt. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem volt házasság :( 7hinapja tartó huza vona volt.

Megint beszéltem vele 2 napig és most csak úgy spontán rakerdezek, Hogy a torolkozojét ki e van mosva amit ő itt használni szokott.

Én kiakadtam.

És közöltem vele, hogy Nem vagyok Igénytelen személy, aki magatol minden testi, lelki kényelmet megvon. Ne haragudj ez nem vall ram ezt nem birnam. Idő kell, hogy ezt kipihentem Kialudjam és atgondoljam.

Rám nyomta a telefont és smsel bombázott.

1.Amegint egy világot romboltál le bennem.

2.De nem baj

3.Meg bepakoltam hogy maradok keddigte hogy esik ez nekm mi!?

4.Szét robbanok te hogy lehettem ilyen huje

5.Ez most nagyon fáj de nem baj meg érdemlem de ne agodj nem irok tobbet törlöm a számaidat meg mindet légy boldog. Nem vagyok többé.

Szerintetek mi ez az egész? Ki a hibás? Van egyálltalán most hibás?

2020. okt. 15. 14:57
 4/5 A kérdező kommentje:

Hiányzik az a régi énje mikor még jó volt igen.

De ez már nagyon nem.

2020. okt. 15. 14:58
 5/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat el írtam a lelegelején

" most csak úgy spontán" rakerdezek,* Hogy a torolkozojét* ki e van mosva amit ő itt használni szokott.


*rákérdezett

*törölközője

2020. okt. 15. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!