Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 27 éves férfi vagyok, egy 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves férfi vagyok, egy 2 éves kisfiú édesapja. Ki tudom-e rakni élettársamat a szüleim házából?

Figyelt kérdés

A kérdés nagyon csúnyán hangzik, én magam is szégyellem magam érte, de felvázolom röviden a helyzetet: 5 éve élünk együtt az élettársammal. Amikor megismerkedtünk, dolgozott, albérletben éltünk, majd elveszítette a munkáját. Ekkor a szüleim meg tudták tenni, hogy édesapám örökségét, a nagyszüleim házát ideadják, hogy itt éljünk. A ház édesapám nevén van.

Élettársam tehetbe esett, majd megszületett a kisfiunk. Mindketten erre a lakcímre vannak bejelentve.

Számomra fontos a családom, és soha egy percig sem éreztem teherként, hogy gondoskodnom kell mindhármunkról, most viszont betelt a pohár. Kiderült, hogy többször, több férfival is csal(t). Így nem tudok tovább egy fedél alatt élni vele. Megpróbáltam, de újra megtette.


Kérdésem: édesapám házából ko tudom-e tenni? A gyereket továbbra is szeretném én nevelni, a szüleim tudnak segíteni mindenféle értelemben benne. A gyerek anyjának nincs hová mennie, nem dolgozik, apja nincs, az anyja egy rokonánál húzza meg magát.


2017. aug. 12. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Keress egy jó ügyvédet és én a helyedben, mindent megpróbálnék, hogy a gyereket is el tudjam venni egy ilyen ocsmány nőszemélytől, már bocs.
2017. aug. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Ha már nem lakik ott, ki lehet jelenteni, szülők, mint tulaj, megtehetik.

Ha viszont továbbra is ott lakik, akkor ez jogilag is baromi nehéz, max pereskedni lehet miatta.

Kisfiadra kérj gyermekelhelyezést, ez házasságtól független dolog, mind a láthatást, mind az elhelyezést, mind az egyéb költségeket meghatározzák nektek. Persze ez könnyebb, ha tudsz egyezkedni az anyával, de ha nem megy, akkor a bíróság határoz. Jó esélyed van a gyerekre, ha a felvázolt körülmények igazak.

2017. aug. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Minden körülmény igaz. Én lennék a legboldogabb, ha erre nem került volna sor, bár a szüleim óvatosságból azt sem szerették volna, hogy az élettársam ide legyen bejelentve. Milyen igazuk volt!
2017. aug. 12. 12:22
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 Itt lakik, mivel nincs hová és miből menni. Zűrös a családi háttere, ilyen támogató, szerető családban, mint a mienk, életében egy percet sem élt még.
2017. aug. 12. 12:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Talán találsz benne, pár hasznos választ:


[link]

2017. aug. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
És miért jöttél össze eleve zűrös hátteru nővel? Nézd meg az anyját, vedd el a lányát, ismered? Az ilyen ember már eleve sérült lelkileg, ezt hozza magával, akárnmilyen helyre kerül utána. Ezzel nem azt mondom, hogy elítélem vagy bármi hasonló, mert nem tehet róla, hova születik, de tény, hogy ez így szokott lenni. Avagy nem esik messze az alma a fájától. Az érzelmi sérülései miatt csalt meg, mert kattant. Keress egy jó ugyvédet!
2017. aug. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Dramatic Pause nagyon jól leírta...
2017. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Apudé a ház akkor dobja ki. A lakcímét is meg tudja szerintem szüntetni aztán mehet amerre lát.
2017. aug. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!